C, 18.08.2022.

Tiešraides arhīvs: informē par sabiedrības drošību Covid-19 epidēmijas laikā Latvijā

TVNET
Tiešraides arhīvs: informē par sabiedrības drošību Covid-19 epidēmijas laikā Latvijā
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Evija Trifanova/LETA

25. martā, plkst. 15:00, attālināti, izmantojot lietotni ZOOM, preses konferencē amatpersonas informēs par veicamo darbu, uzraugot un nodrošinot sabiedrības drošību Covid-19 epidēmijas laikā visā Latvijā.

Preses konferencē piedalīsies Valsts policijas priekšnieka vietnieks, Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis, Slimību profilakses un kontroles centra Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs, CERT.LV vadītājas vietnieks Varis Teivāns, Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs un Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis.

Jau vēstīts, ka valdība sestdien arī nolēma no 17.marta atcelt starptautiskos pasažieru pārvadājumus caur lidostām, ostām, ar autobusiem un dzelzceļa transportu, izņemot pasažieru pārvadājumus ar valsts gaisa kuģiem un militāro transportu.

Kādi ir Covid-19 simptomi?

Ieteikumi rīcībai COVID-19 infekcijas slimnieka ģimenes locekļiem

Tāpat no 17.marta aizliegta personu un transportlīdzekļu pārvietošanās caur lidostu, ostu, dzelzceļa un autoceļu Eiropas Savienības ārējās robežas robežšķērsošanas vietām, kā arī robežšķērsošanas vietās, kas paredzētas vietējai pierobežas satiksmei, izņemot kravu pārvadājumus.

Vienlaikus Latvijas valstspiederīgajiem un ārzemniekiem, kuru pastāvīgā dzīvesvieta ir Latvijā, atļauts atgriezties Latvijā caur minētajām robežšķērsošanas vietām. Tāpat ārzemniekiem atļauts caur tām no Latvijas izceļot.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais