Visās funkcionējošajās pasta nodaļās izvietotas organiskā stikla aizsargbarjeras

FOTO: Publicitātes foto

Organiskā stikla aizsargbarjeras pie pasta operatoru darbavietām "Latvijas Pasts" patlaban izvietojis visās vairāk nekā 340 pasta nodaļās visā Latvijā.

Tādējādi nodrošināta ierobežota saskare starp pasta nodaļas operatoru un klientu. Pasta nodaļas tiek pastiprināti tīrītas un dezinficētas, un pasta nodaļu darbiniekiem piešķirti papildu dezinfekcijas līdzekļi.

"Latvijas Pasts" izvietojis saskarsmi ierobežojošas organiskā stikla aizsargplāksnes visās pasta nodaļās katrā Latvijas reģionā, kopumā aprīkojot 567 darbavietu visās vairāk nekā 340 pasta nodaļās. Aizsargbarjeras palīdz minimizēt pasta nodaļas operatora un klienta saskares iespējas un rada papildu drošību gan klientam, gan darbiniekam.

"Latvijas Pasta" nodaļu darbiniekiem atbilstoši valstī izsludinātajiem ārkārtas situācijas nosacījumiem noteikti pastiprināti personiskās higiēnas un pasta nodaļu inventāra papildu dezinfekcijas pasākumi. Arī visi pastnieki ir attiecīgi informēti un apgādāti ar dezinfekcijas un citiem drošības līdzekļiem personiskajai lietošanai. Analogi drošības līdzekļi piemēroti arī šķirošanas kompleksa darbiniekiem. 

"Latvijas Pasts" aicina klientus būt saprotošiem un, apmeklējot pasta nodaļu, stingri ievērot visus drošības pasākumus – neapmeklēt pasta nodaļu ar slimības simptomiem, nedrūzmēties un ievērot divu metru distanci, savu kārtu gaidīt nodaļas ārpusē, maksimāli izmantot iespēju pakalpojumiem pasta nodaļās pieteikties attālināti, kā arī lietot individuālos aizsardzības līdzekļus un ievērot nepieciešamo higiēnu.

Uz augšu