Ventspilī aizdomās par laupīšanu aizturēts vīrietis

FOTO: Valsts policija

Aizvadītās nedēļas beigās Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Ventspilī kādam senioram tika nodarīti miesas bojājumi un atņemtas mantas. Pateicoties aculieciniecei un Ventspils pilsētas pašvaldības policijai, mantas tika atgūtas un aizdomās turētā persona arī aizturēta. Valsts policijā par notikušo ir sākts kriminālprocess.

15.maijā ap pulksten 16:15 Valsts policijā saņemta informācija, ka Ventspilī, Lielajā prospektā ir notikusi laupīšana – vīrietim vecumā ap 80 gadiem nodarīti miesas bojājumi un no rokām izrauta soma.

Vainīgā persona ar somu aizbēga, taču somu izdevās atgūt kādai aculieciniecei, kura, redzot notikušo, sekoja vīrietim mājas sētā un, redzot, ka viņš sāk skatīties somas saturu un pārmeklēt somu, viņa pieprasīja to atdot.

Pēc somas atgūšanas aculieciniece par notikušo informēja policiju un Ventspils pilsētas pašvaldības policijas amatpersonas aizturēja iespējamo vainīgo personu, kurš jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par dažāda veida likumpārkāpumiem, savukārt cietušo vīrieti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki nogādāja medicīnas iestādē, kur viņam konstatēti sejas sasitumi.

Šobrīd Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknī par notikušo ir sākts kriminālprocess par laupīšanu un aizturētajam ir piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Saskaņā ar Krimināllikumu par šādu noziedzīgu nodarījumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem, vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Uz augšu