Latvijas policija pārstājusi meklēt Lietuvas policista slepkavībā aizdomās turēto vīrieti

Militārais helikopters. Ilustratīvs foto

FOTO: Pixabay

Pamatojoties uz Lietuvas tiesībsargājošo iestāžu sniegto informāciju, Latvijas policija pārstājusi pierobežā meklēt kaimiņvalsts policista slepkavībā aizdomās turēto vīrieti.

Patlaban Valsts policija (VP) turpina strādāt ikdienas režīmā, jo Lietuvas kolēģi snieguši informāciju, ka vairs nav nepieciešams iesaistīt papildspēkus no Latvijas, aģentūru LETA informēja VP Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Jau ziņots, ka Lietuvas Mažeiķu rajonā atrastas apdegušas mirstīgās atliekas, kas, iespējams, ir par policista nošaušanu aizdomās turētā Staša Brasa līķis, paziņojis Lietuvas Policijas departaments. 

Līdzās apdegušajam līķim atrasts ierocis.

Iepriekš Latvijas Valsts policija pieļāva, ka Lietuvā par policista slepkavību meklētais vīrietis devies Latvijas virzienā, tāpēc Latvijas pierobežā izvietoti policijas papildspēki un iesaistīts helikopters.

Lietuvā bruņots vīrietis piektdien nošāvis policistu un ievainojis policisti, bet pēc tam aizbēdzis no notikuma vietas. 

Incidents noticis Telšu apriņķa Mažeiķu rajona Birbilišķu ciemā.

Pēc Lietuvas Policijas departamenta sniegtajām ziņām, policisti pārbaudījuši saņemto informāciju par vardarbīgu vīrieti un degošu māju. Kad policisti ieradušies notikuma vietā, vīrietis atklājis uz policistiem uguni.

Nogalinātais policists ir 40 gadus vecs. Viņa kolēģe sašauta kājā, bet viņas dzīvība nav briesmās.

Uz augšu