Pirmo reizi inficēšanās ar Covid-19 konstatēta Ludzas novadā

Vietas norādes ceļa zīme - Ludza. Ilustratīvs attēls.

FOTO: Ivars Soikāns/LETA

Pirmo reizi inficēšanās ar Covid-19 konstatēta Ludzas novadā, līdz ar to aktīvi infekcijas gadījumi pašlaik ir kopumā 53 pašvaldībās, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) dati.

Aizvadītajā diennaktī kopumā reģistrēti divi jauni Covid-19 slimnieki. Viens Ludzas novadā un viens Rīgā, kur līdz ar to pašreiz ir 109 Covid-19 inficētie. 

Viens inficētais ir vecuma grupā 20-29 gadi, bet otrs vecuma grupā - 70 un vairāk.

Līdz ar to aktīvas saslimšanas ir reģistrētas Ludzas, Ciblas, Alūksnes, Amatas, Ādažu, Babītes, Bauskas, Burtnieku, Cēsu, Daugavpils, Durbes, Garkalnes, Grobiņas, Ikšķiles, Kārsavas, Kocēnu, Kokneses, Krustpils, Kuldīgas, Ķeguma, Ķekavas, Lielvārdes, Limbažu, Līgatnes, Jēkabpils, Mazsalacas, Mārupes, Olaines, Ozolnieku, Pārgaujas, Priekuļu, Rēzeknes, Riebiņu, Rugāju, Rūjienas, Salacgrīvas, Salaspils, Sējas, Siguldas, Skrundas, Smiltenes, Stopiņu, Talsu, Tukuma, Valkas un Vecpiebalgas novados, kā arī Ventspilī, Valmierā, Jūrmalā, Liepājā, Daugavpilī, Jēkabpilī un Rīgā.

Kā vēstīts, aizvadītajā diennaktī, veicot kopumā 1125 Covid-19 testus, atklāti divi jauni inficēšanās gadījumi.

Latvijā kopumā līdz šim veikti 117 660 izmeklējumi, saslimušas 1088 personas, bet uz 5.jūniju bija izveseļojies 781 cilvēks.

Līdz šim kopumā miruši 25 Covid-19 pacienti.

Pēdējās diennakts laikā nav stacionētu pacientu ar Covid-19. Kopā stacionāros ārstējas 11 pacienti - septiņi ar vidēji smagu, bet četri ar smagu slimības gaitu. Kopā no stacionāra līdz šim izrakstīti 166 Covid-19 slimnieki.

Uz augšu