Kā gudri iepirkties izpārdošanu laikā?

Egoiste
Kā gudri iepirkties izpārdošanu laikā?
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: publicitātes

Vasarā izpārdošanas ir kā garda oga katram modes pazinējam un tiem, kas vēlas papildināt savu garderobi ar klasiskiem un trendīgiem apģērbiem, apaviem un aksesuāriem. Tieši šobrīd ir laiks gudri iepirkties, un tev jāzina knifus, kā to paveikt maksimāli efektīvi.

“Latvijā vairāk nekā divas trešdaļas cilvēku atjauno garderobi vismaz reizi sezonā, tomēr lielākā daļa iegādājas no viena līdz trim apģērbu vai aksesuāru vienībām, secināts “Norstat” veiktajā aptaujā,” stāsta VAN GRAAF veikala Rīgā vadītāja Agnese Masaļska. “Atlaides vasarā tradicionāli ir vislabākais laiks papildināt savus universālos apģērbu komplektus. Mūsu pieci padomi palīdzēs neapjukt lielajā piedāvājumu klāstā un izdarīt izvēles, kas veiksmīgi veidos jūsu tēlu ilgtermiņā.”

Izpārdošanas ir vērts gaidīt, lai meklētu labākos piedāvājumus klasiskiem komplektiem un ikdienā valkājamām drēbēm, kā arī sagaidīt atlaides jau noskatītajai kleitai, biksēm, somai, augstpapēžu kurpēm vai citām nepieciešamajām lietām.

Šīs vasaras modes tendences varētu apkopot trīs galvenajos virzienos – lietišķais jeb Biznesa revolūcija, brīvā laika jeb Viedā daba un privātu pasākumu stils jeb Brīnišķīgā ballīte.

Sagatavoties mājās

Pirms dodaties uz veikalu iegādāties apģērbu, ir vērts veltīt laiku izpētei, lai nepieļautu divas galvenās kļūdas – nevajadzētu izpārdošanās ļauties tikai impulsīviem pirkumiem un noderētu labi pārzināt savu esošo garderobi un stilu. Klasiskas kombinācijas nekad nenoveco, un ir vērts tās papildināt ar dažām apģērbu vai aksesuāru vienībām no jaunāko kolekciju piedāvājuma. Izvēlies vienu no variantiem, pārskati savā skapī esošos stilam atbilstošos tērpus, sastādi sarakstu ar trūkstošo, lai varētu izveidot vienu vai vairākus apģērbu ansambļus un sakārto vēlamos pirkumus pēc prioritātēm. Tas palīdzēs fokusēties uz rezultātu, atrast kāroto ātrāk un beigās būt apmierinātai ar iepirkšanos.

Foto: publicitātes

Kad? Ceturtdien

Ir izpētīts, ka viena no labākajām dienām, kad iepirkties, ir ceturtdiena – veikali gatavojas nedēļas nogales apmeklētāju pieplūdumam un jau laicīgi sakārto plauktus, cenu zīmes, papildina krājumus un saliek atlaižu preces pircējiem ērti pieejamās vietās. Pirms nedēļas nogalēm tradicionāli ir mazāk veikalu apmeklētāju, lielāka izmēru un variantu izvēle, kā arī nedalīta veikala darbinieku uzmanība. Tātad ceturtdienas vakars būtu jāvelta nesteidzīgas un patīkamas iepirkšanās pieredzes iegūšanai.

Visveiksmīgākie pirkumi

Nemainīga vērtība visos laikos un sezonās ir pamata apģērba vienības (angliski – wardrobe vai fashion staples). Tās ir nemainīgas vērtības gadu desmitiem un ir klasisku, universālu tērpu ansambļu sastāvdaļas, ko var kombinēt ar ļoti daudziem citiem elementiem, nekad nekļūdoties izvēlē. Tā kā šīs lietas ir pirkums ilgtermiņa lietošanai, ir vērts meklēt pēc iespējas augstākas kvalitātes apģērbu, vienlaikus arī atvēlot tam lielāku budžetu. Izpārdošanu laikā gan atlaides parasti ir ļoti patīkamas un cena minētajiem klasiskajiem tērpiem ir pievilcīga. Sarakstā liec, piemēram, mazo melno kleitu, klasiski tumšas džinsas, melnbaltas vai neitrālas krāsas laiviņas, džinsu jaku, taisna piegriezuma svārkus līdz ceļiem, melnas zeķubikses un citus universālus elementus.

Nav vajadzīgā izmēra?

Atlaižu laiks piesaista lielāko daļu pircēju, un iepirkšanās brīdī plauktā vai veikalā var nebūt visi vajadzīgie izmēri, noskatīto preču versijas vai krāsas. Ja ir skaidrs, ka atrastais ir tas, ko vēlies iegādāties, bet būtu nepieciešams cits izmērs, savukārt uz pakaramā tādu neatrast, nekautrējies pajautāt veikala konsultantam, lai palīdz atrast atbilstošo tieši tev starp izliktajām precēm vai veikala noliktavā. Klienta vēlmes ir svarīgas arī tik apmeklētajā izpārdošanu laikā.

Ko nemeklēt izpārdošanās

Ir nerakstīti likumi neatkarīgi no veikala vai valsts, kurā vēlaties iepirkties. Ziemassvētkos juvelierizstrādājumiem nav vērts gaidīt atlaides, kā arī dažas preces nekad nenonāk izpārdošanās, piemēram, augstākās klases (high-end) dizaineru apavu un aksesuāru cena ir diezgan nemainīga, jo tie nav sezonas piedāvājumi. Stila eksperti neiesaka iegādāties ļoti ekstravagantu apģērbu sezonas beigās, ko plāno vilkt nākamajā sezonā – visticamāk, modes tendences būs ar citiem akcentiem un pirkums nevilkts stāvēs skapī.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu