Smiltēns: LRA ir jāpārtop par partiju

"Latvijas Reģionu apvienība" priekšsēdētājs Edvards Smiltēns FOTO: Edijs Pālens/LETA

Partiju apvienībai "Latvijas Reģionu apvienība" (LRA) ir īstais laiks pārtapt par partiju, lai politiskais spēks kļūtu stiprāks, ietekmīgāks un jaudīgāks, šodien partijas "Latvijas reģionu apvienība" (LRA) dibināšanas pasākumā pauda apvienības līderis Edvards Smiltēns.

Lai varētu izveidot partiju, apvienība LRA ir nogājusi garu ceļu, akcentēja politiķis uzsverot, ka partijas dibināšana nav nedz sociālo tīklu kādas revolūcijas projekts, tāpat aiz politiskā spēka nestāv "naudas maisi". Smiltēns norādīja, ka apvienība sākotnēji veidojusies, apvienojoties savu novadu patriotiem, pēc tam kļūstot par reģionāliem spēkiem, kas tālāk "apauga" ar sadarbības partneriem.

Politiķis norādīja, ka, lai gan būtu moderni saukties par "jauno" LRA, politiskais spēks neizliksies par to, kas nav. Reizē Latvijas Reģionu apvienība ieiet kvalitatīvi jaunā izaugsmes posmā, uzsvēra Smiltēns. Viņš skaidroja, ka līdzšinējam formātam bija sasniegts maksimums, jo interesenti, kuri vēlējās līdzdarboties, nevarēja iestāties partijā, kas tagad mainīsies.

Smiltēns norādīja, ka partijas institūcijas būs dome, valde un reģionālās nodaļas, kuras plānots veidot visos Latvijas novados. Viņš skaidroja, ka partiju bija plānots dibināt agrāk, bet to iekavēja Covid-19 izplatība, un tagad tiek izmantota iespēja sanākt uz dibināšanas sanāksmi, kamēr ir "trausls pamiers cīņā ar pandēmiju". 

Kā ziņots, partiju apvienību LRA veidojošās partijas "Ogres novadam" un "Reģionu alianse" ir atbalstījušas lēmumu par reorganizāciju un vienotas politiskās partijas "Latvijas Reģionu apvienība" izveidi.

Uz augšu
Back