Sv, 24.09.2023.

Modes dizainere Natālija Jansone piedalās Milānas modes nedēļā

Izcili!
Egoiste
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 1
Foto: publicitātes, LETA

Ierastās sezonu modes skates Eiropā un citur pasaulē šobrīd nomainījušas to daļēji virtuālās versijas, pandēmijas iespaidā modes namiem samazinot gan kolekciju, gan ražošanas apjomus. 

Arī prestižā Milānas modes nedēļa (22.09 – 28.09) šobrīd notiek daļēji digitālā formātā (41 kolekcija tiek prezentēta digitāli, 23 – kā klasiskas modes skates), un tajā – projekta Fashion Vibes ietvaros, ar 2021. gada pavasara un vasaras kolekciju piedalās arī Latvijas modes dizainere Natālija Jansone.

Natālijas Jansones kolekcijas prezentācija Milānas modes nedēļas platformā www.fashion-vibes.com būs skatāma 24. septembrī pulksten 17:00 pēc Itālijas laika. Interesentiem modes skate pieejama bez maksas.

“Visticamāk, digitālais formāts modes pasaulē tuvākajos gados tikai aizvien vairāk nostiprināsies. Arī kā viena no pārmaiņu zīmēm industrijā kopumā. Tā kā pandēmijas dēļ šogad nenotika lielākā daļa audumu izstāžu, ražotāji jau pielāgojušies jaunajai situācijai un komunikācija – arī par jaunu audumu radīšanu, ar dizaineriem notiek zoom vai izmantojot citus digitālās saziņas rīkus.

Foto: publicitātes

Ar klientiem dažādās pasaules malās attālināti strādā arī stilisti, mums jau ir bijuši vairāki gadījumi, kad, veidojot tērpus, tos laikojam uz ķermeņa uzbūvē pasūtītājiem līdzīgiem cilvēkiem. Virtuāli pasūtījumus izdara arī veikali, tērpus savām sezonas kolekcijām izvēloties ar bilžu un video starpniecību.

Foto: publicitātes

Tā kā cilvēki jau gadsimtiem ar apģērba palīdzību centušies atšķirties viens no otra un izcelt savu personību, arī šī krīze, kaut arī ietekmēs, tomēr nesagraus modes industriju. Taču cilvēki arvien vairāk izvēlēsies kvalitatīvu, ilgstpēlējošu un viegli variējamu apģērbu no dabiskiem un kvalitatīviem materiāliem. Otrs izteikts virziens būs un jau tagad ir komforts – sportiskais stils visdažādākajās tā niansēs.

Ierobežoto ceļošanas iespēju dēļ aizvien vairāk tiks novērtēti vietējie dizaineri, tādējādi aktivizējoties un kļūstot radošākai arī lokālajai modes ainai,” saka Natālija Jansone.

Foto: publicitātes

Natālijas Jansones 2021. gada pavasara un vasaras kolekcija ir veltījums ceļotājai, kura nevis izvēlas eksotiskus galamērķus, bet ceļo savos sapņos un sajūtās, lai tādējādi nokļūtu tuvāk pati sev un jaunajai pasaulei, kas šobrīd vēl tikai top. Viņa ir tās vēstnese – attieksmē, apģērbā un nospiedumā, kuru caur to atstāj pasaules estētiskajā un fiziskajā telpā. Elegance un viegls romantisms kolekcijā apvienojies ar nākotnē vērstu dinamiskumu un atvērtību. Komforts, brīvas, plūstošas silueta līnijas - ar sportiskumu. Dabiskajiem materiāliem – zīdam, kokvilnai, viskozei radot drošības un autentiskuma sajūtu, savukārt krāsu izvēlei, faktūrām un to salikumiem – negaidītību, pārsteigumu, nesamākslotību un atvērtību jaunām sajūtām un sinerģijām. Dzīvē un apģērbā.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 1

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu