Par ģimeni, bērniem un pašiem - mammu un tētu konferencē “Vecāku revolūcija”

FOTO: Publicitātes foto / LNMM

6.novembrī no plkst. 10:00 līdz 16:40 tiešraidē no Vidzemes koncertzāles “Cēsis” notiks mammu un tētu konference “Vecāku revolūcija”. Konferencē uzstāsies un savā personiskajā pieredzē ar dažādiem ģimenes notikumiem un situācijām dalīsies tādi lektori kā TV personība un četru meitu tēvs Armands Simsons, pusaudžu mentālās veselības un psihoterapijas speciālists Nils Sakss-Konstantinovs, Zvannieku mājas vadītāja Sandra Dzenīte-Cālīte, psiholoģe, konsultante attiecību un seksualitātes jautājumos Kristīne Balode u.c. Kopumā konferencē būs iespējams noklausīties 20 stāstus.

“Šogad konferencē runāsim par dažādām ģimenēm - skaļām, jauktām, šķirtām, ļoti aizņemtām un konfliktējošām. Lektori dalīsies savās pārdomās arī par bērniem un mācīšanos, veselību, sportošanu, dusmošanos, pāridarīšanu un ļaušanu darīt pāri. Savukārt konferences pēdējā daļa būs veltīta pašiem vecākiem - par ģimenes sistēmu un vecāku lomu un labsajūtu tajā, par skābekļa maskām vīram, savstarpējām attiecībām un pilnveidošanos,” konferences saturu atklāj tās organizatori.

Konferences tiešraidi varēs skatīties platformā www.stasti.lv. Vairāk par konferenci, biļešu cenām un to iegādi var uzzināt konferences mājas lapā www.vecakurevolucija.lv.

 Konference šogad notiks otro reizi.

Vecāku revolūcijas pagājušā gada lekcijas noskaties TE!

FOTO: Publicitātes foto

Uz augšu
Back