Rīgas mēra frakcija mainījusi nosaukumu

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 1
Rīgas mērs Mārtiņš Staķis
Rīgas mērs Mārtiņš Staķis Foto: Ieva Leiniša/LETA

Pēc "Latvijas attīstībai" (LA) deputātu izstāšanās Rīgas domes priekšsēdētāja Mārtiņa Staķa pārstāvētā frakcija mainījusi tās nosaukumu uz "Par!"/"Progresīvie" (PP).

Iepriekš nosaukumā bija arī vārds "Attīstībai" kā atsauce uz LA pārstāvjiem. Rīgas domes vēlēšanās "Attīstībai/Par!" un "Progresīvie" kandidēja kopīgā sarakstā.

Kā aģentūru LETA informēja PP pārstāve Ērika Šmeļkova, frakcijas priekšsēdētājs Mārtiņš Kossovičs esot "apņēmības pilns" un akcentē, ka jaunajā frakcijā kopā apvienojušies 15 aktīvi dažādu jomu profesionāļi.

"Partijas "Progresīvie" pārstāvjiem ir izveidojusies konstruktīva sadarbība ar "Kustības "Par!"" ("Par!") deputātiem. Savstarpējā uzticēšanās, atvērtība diskusijām un izaicinājumiem jo īpaši svarīga, veidojot nākamā gada galvaspilsētas budžetu," pauž Kossovičs.

Politiķis uzsver, ka turpmāko četru gadu laikā Rīgā ir garš veicamo darbu saraksts, ko frakcija vēlas īstenot pilsētas mēra Staķa vadībā. "Kā lielākā domes frakcija strādāsim, lai Rīga kļūtu par sociāli atbildīgu, cilvēkiem un videi draudzīgu pilsētu," sola Kossovičs.

PP frakcijas priekšsēdētāja vietnieki būs Antoņina Ņenaševa no "Progresīvajiem" un Ivars Drulle no "Par!".

Šmeļkova atgādina, ka decembra sākumā frakciju ""Attīstībai"/"Par!"/"Progresīvie"" atstāja LA biedri, izveidojot savu atsevišķu frakciju.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 1

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais