Nedēļu ilgie meklējumi noslēgušies! Pēc Āgenskalna nama sprādziena pazudušais kaķis atradies

FOTO: Taisija Aparina/Facebook

Gada nogalē, naktī uz 31. decembri, trīsstāvu dzīvojamā mājā Rīgā, Melnsila ielā 2, nogranda sprādziens. Troksnis pamatīgi pārbiedēja kā cilvēkus, tā dzīvniekus, un sprādziena rezultātā pazuda kādas ģimenes mīlulis. Teju pēc nedēļas kaķis ir atradies.

Ar labo ziņu saimnieki dalījušies sociālajā tīklā "Facebook". "Trūkst vārdu... Visi, kas ticēja un palīdzēja. Es apskauju katru labu dvēseli, kas nebeidza ticēt," raksta kaķa saimniece.

‼️‼️‼️ ФОРДИКА НАШЛИ ‼️‼️‼️‼️‼️ Максимальный репост. Нет слов, каждому, кто верил , кто помогал, каждой доброй душе...

Posted by Taisija Aparina on Monday, January 4, 2021

Saimnieki aktīvi meklējuši savu mīluli un dalījušies sociālajos tīklos visu šo laiku kopš sprādziena. Sarunā ar LTV7 krievu valodas versiju nākamajā dienā pēc sprādziena iedzīvotājs stāstīja, ka "pašlaik esam šoka stāvoklī, mūsu kaķis palika tur.

Mums tas ir pats galvenais. Par mantām vienalga. Galvenais kaķi atrast, tāpēc šeit [negadījuma vietā] atrodos. Mēs nezinām, vai viņš ir dzīvs vai nē, bet ļoti ceram, ka atradīsies".

15

Foto: Sprādziena izraisītais ugunsgrēks Āgenskalnā lokalizēts; seši cietuši un viens gājis bojā 

Ugunsdzēsēji izsaukumu uz notikuma vietu saņēma naktī uz ceturtdienu, 31. decembri, plkst. 1.22, bet plkst. 3.40 degšanu izdevās lokalizēt.

Ierodoties pussagruvušajā ēkā Melnsila ielas un Ļermontova ielas stūrī, ugunsdzēsēji konstatēja, ka deg daļēji nobrukušā nama otrais un trešais stāvs un jumta konstrukcijas. Tika sākta konstrukciju pārbaude un dzēšanas darbi. Uz vietas strādāja 40 ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot 11 specializētos transportlīdzekļus.

Cilvēki pussagruvušajā ēkā tika meklēti, periodiski organizējot klusuma brīžus, lai varētu sadzirdēt, ja zem drupām palikušie sauc pēc palīdzības. Tieši šādā veidā vienu cilvēku drupās izdevās atrast. Kopumā nelaimē ir cietuši seši cilvēki, viens gājis bojā, bet piecas personas no ēkas evakuētas.

Video: Postaža dzīvojamajā mājā Melnsila ielā 2. pēc eksplozijas

Uz augšu
Back