Lielā shizma: "KPV LV" valde lems par frakcijas deputātu izslēgšanu no partijas

"KPV LV" kopsapulce. Ilustratīvs attēls. FOTO: Ieva Leiniša/LETA

"KPV LV" valde lems par Saeimas frakcijas deputātu izslēgšanu no partijas, jo frakcija ir atteikusies atsaukt parakstu no koalīcijas sadarbības līguma.

Kā aģentūru LETA informēja "KPV LV" valdes loceklis Toms Andersons, ka augstāk minētā iemesla dēļ plānots lemt par "KPV LV" frakcijas deputātu "atbrīvošanu no partijas biedru rindām".

Iepriekš bija paredzēts, ka valdes sēde šo jautājumu varētu skatīt sestdienas, 30.janvāra, sēdē.

Kā ziņots, "KPV LV" frakcija turpinās darbu valdības koalīcijā, iepriekš frakcijas priekšsēdētājs Māris Možvillo, komentējot "KPV LV" valdes iepriekš pausto aicinājumu atsaukt parakstus no koalīcijas līguma.

Savukārt Andersons iepriekš skaidroja, ka paraksta atsaukšana varētu būt nozīmējusi sarunas par jaunu vienošanos, kas paredzētu "KPV LV" priekšvēlēšanu solījumu izpildi, jo tie līdz šim neesot īstenoti.

Možvillo norādījis, ka, visticamāk, 20.februārī gaidāmajā "KPV LV" biedru sapulcē izvirzīs savu kandidātu partijas valdes locekļa vēlēšanām, ja būs tāda iespēja. Paredzēts, ka, lai varētu ievēlēt jaunu valdi, šajā sapulcē sākotnēji tiks lemts, vai izteikt uzticību vai arī atlaist pašreizējo valdi.

Labklājības ministre Ramona Petraviča (KPV LV) iepriekš apgalvoja, ka partijas Saeimas frakcija neatzīst "KPV LV" valdi un uzskata to par neleģitīmu. Tāpēc ap 85 biedriem prasījuši sasaukt jaunu partijas biedru sapulci. Pagaidām izskanējis, ka tā varētu notikt 20.februārī.

 
Uz augšu
Back