Mašīnas novietošana daļā 11.novembra krastmalas kļūs lētāka, taču tikai uz laiku

11.novembra krastmala posmā no Jaunielas līdz Bīskapa gātei FOTO: maps.google.com

Trešdien, 10.februārī, Rīgas domes sēdē deputāti atbalstīja zonējuma izmaiņas 11.novembra krastmalas bruģētajos posmos, uz laiku atgriežot šajā teritorijā B zonu. Par to informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinatore Aira Šmelde. 

Tostarp Satiksmes departamentam līdz 1.jūnijam uzdots izstrādāt grozījumus par zonējuma maiņu 11.novembra krastmalā bruģētajos ielas posmos no Jaunielas līdz Bīskapa gātei un no Bīskapa gātes līdz Poļu gātei, atgriežot R zonu pēc Covid-19 pandēmijas beigām.

Jau ziņots, ka pērn no 1.oktobra stājās spēkā izmaiņas pašvaldības maksas autostāvvietu apsaimniekošanas un lietošanas noteikumos. Tās paredzēja zonas maiņu no B uz R zonu 11.novembra krastmalā bruģētajos ielas posmos no Jaunielas līdz Bīskapa gātei un no Bīskapa gātes līdz Poļu gātei.

Tas nozīmēja, ka auto novietošana šajos ielu posmos kļuva krietni vien dārgāka, jo R zonā autovadītājiem pirmā stunda stāvvietā maksā piecus eiro, bet katra nākamā stunda maksā astoņus eiro. Savukārt B zonā pirmā stunda izmaksā divus eiro, katra nākamā stunda 2,5 eiro.

Uz augšu
Back