Pk, 19.08.2022.

Iedvesmas pasākums forums "Līdere" pārcelts uz septembri

Egoiste
Iedvesmas pasākums forums "Līdere" pārcelts uz septembri
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Publicitātes foto

Šobrīd, kad ziema pieņēmusies pilnā spēkā, sniegbaltās kupenas top jo augstākas un sals kož vaigā ne pa jokam, paliek tik silti, silti, atceroties 2. oktobri. 

Tā bija īpaša diena Latvijas sievietēm, tie bija svētki, jo, pulcējot vairāk nekā 1000 apmeklētājas klātienē un vairākus simtus tūkstošu skatītāju tiešsaistē, Ķīpsalas izstāžu centrā norisinājās trešais izaugsmes un iedvesmas pasākums forums "Līdere". Arī šogad šis īpašais notikums kā rūpīgi iesaiņota dāvana nonāks pie katras Latvijas aktīvās un uz attīstību vērstās sievietes. Taču

rūpēs par apmeklētāju veselību un labsajūtu šo pasākumu nolemts pārcelt no maija beigām uz septembra vidu.

Forums "Līdere" šogad notiks jau ceturto reizi, taču, lai tas aizritētu droši un tikpat vērienīgi kā paredzēts, tā norises laiks mainīts. Foruma "Līdere" dibinātāja Solvita Kabakova informē: “Ņemot vērā visas vibrācijas gaisā, mīļā miera labad un sargājot jūsu, mūsu un visu iesaistīto nervu sistēmas, esam pieņēmuši lēmumu

pārcelt šā gada forums "Līdere" no 28.maija uz 17.septembri.

Pasākums norisināsies Ķīpsalas izstāžu centrā, kur ir ļoti plašas telpas, iespējams uzņemt lielu cilvēku skaitu un ievērot visus distancēšanās noteikumus.”

Plašā atsaucība, dalībnieču mirdzošās acis, smaids visas dienas garumā, laba vēlējumi un pozitīvas atsauksmes ir vairāk nekā pietiekams iemesls, lai Solvita Kabakova šo pasākumu padarītu par ikgadēju tradīciju. Ar vislielāko centību plānots un ar mīlestību izstrādāts, Forums "Līdere" arī

šogad vienkopus pulcēs vairāk nekā 1000 dāmu, kuras bez 20 iedvesmojošu lektoru prezentācijām, kā ierasts, visas dienas garumā varēs baudīt arī muzikālus, kulinārus un citādus pārsteigumus.

Kā jau tas bijis ierasts iepriekšējās trīs reizes, arī šogad visa pasākuma programma tiks sadalīta trīs lielās sesijās. Pirmā no tām akcentēs sievietes profesionālo izaugsmi jeb to, kā uzdrīkstēties sasniegt vairāk. Otrā sesija ietvers jautājumus par un ap attiecībām, ģimeni, mijiedarbību. Savukārt foruma trešajā daļā plašāka uzmanība tiks pievērsta personiskajai attīstībai.

Šīs trīs sesijas ar pieredzes stāstiem, padomiem, atziņām un dzīves patiesībām piepildīs sabiedrībā pazīstamas personības, jomas eksperti un viedokļa līderi. Psiholoģe Diāna Zande, māksliniece un daudzbērnu mamma Aurēlija Anužīte, SEB bankas valdes priekšsēdētāja Ieva Tetere, rakstniece Nora Ikstena, aktrise Rēzija Kalniņa, Zvaigzne ABC vadītāja Vija Kilbloka, mācītājs Indulis Paičs, biedrības “Wings for Wheels” valdes locekle Santa Survila - šie ir tikai daži no lektoriem, kuri 17. septembrī kāps uz lielās foruma "Līdere" skatuves, lai sniegtu tev vajadzīgo iedvesmas devu, drosmi pamēģināt un sasniegt savas dzīves virsotnes, spēju nebaidīties ņemt no dzīves maksimumu, arī prasmi ieklausīties sevī, lai saprastu, kas kavē būt vienkārši laimīgai.

Arī šogad TVNET un Egoistei ir tas gods informatīvi atbalstīt iedvesmas forumu. Kamēr esam foruma gaidībās, aicinām izlasīt iepriekšējo gadu lektoru intervijas!

FORUMS LĪDERE 2020

FORUMS LĪDERE 2019

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu