C, 18.08.2022.

Apšaude Mūkusalas ielā: aizturēti divi vīrieši un atrasti prāvi narkotiku krājumi

TVNET/LETA
Apšaude Mūkusalas ielā: aizturēti divi vīrieši un atrasti prāvi narkotiku krājumi
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 22
Foto: Ekrānuzņēmums

 Valsts policija aizdomās par šaudīšanos Mūkusalas ielas automazgātavā aizturējusi divus iepriekš nesodītus vīriešus un pie viņiem atradusi, visticamāk, prāvus narkotiku krājumus.

VP informēja, ka ceturtdien ap plkst.14.50 Valsts policija saņēma informāciju par to, ka Mūkusalas ielā, automazgātavā ir sašauts vīrietis. Notikuma vietā ieradās policisti, kā arī mediķi, kas cietušajam uz vietas sniedza medicīnisko palīdzību. Ņemot vērā, ka ievainojumi nebija smagi, cietušais vīrietis no hospitalizācijas atteicās.

Policija noskaidroja, ka noziegums izdarīts brīdī, kad cietušais vīrietis mazgājis savu automašīnu. Tobrīd

notikuma vietā ar mašīnu "Mercedes-Benz" piebraukuši divi vīrieši, kuri izkāpuši no spēkrata, un ar diviem ieročiem viņu sašāvuši, pēc kā aizbrukuši prom.

Uzbrucēju automašīna "Mercedes-Benz" un automašīnas īpašnieks nekavējoties tika izsludināts meklēšanā. Veicot operatīvos pasākumus, tika noskaidrots, ka personas ar meklēšanā izsludināto spēkratu pārvietojas pa Purvciema mikrorajonu.

Ceturtdienas vakarā policija Vaidavas ielā veica aizturēšanas operāciju. Apturētajā automašīnā atradās abi par šaušanu aizdomās turētie vīrieši, kā arī vēl divas personas.

Aizdomās turētie ir dzimuši 2000. un 2002. gadā un iepriekš nav sodīti.

Pārbaudot automašīnu "Mercedes-Benz", aizturēto personīgās mantas un veicot kratīšanu dzīvesvietā, tika atsavināti aptuveni 200 grami dažādu narkotisko vielu. Šīm vielām nozīmēta ekspertīze, taču, visticamāk, izņemto vielu vidū ir marihuāna, MDMA un LSD.

Tāpat atsavināti abi uzbrukumā izmantotie nereģistrētie pneimatiskie ieroči un vienas gāzes pistole.

Valsts policijas iegūtā informācija liecina, ka uzbrukuma motīvs bijis personisks konflikts. Cietušais ar vienu no aizturētajiem iepriekš bija pazīstams, taču ilgstoši nebija ticies. Starp abiem jaunajiem vīriešiem interneta vidē bija izcēlies konflikts, pēc kā abi nolēmuši tikties pie automazgātavas. Otrs uzbrucējs atbraucis līdzi, un viņš cietušo nepazina.

Policijā sākts kriminālprocess par huligānismu.

Tāpat personām būs jāatbild par pneimatisko ieroču nereģistrēšanu un, ja ekspertīzē apstiprināsies, ka izņemtās vielas ir narkotikas, arī par narkotisko vielu glabāšanu.

Aizturētās personas patlaban atrodas izolatorā.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu