Iluzionisti Pecolli bērniem piedāvā iepazīt burvju skatuves mākslas noslēpumus

FOTO: Publicitātes foto

Kultūrizglītības programmā "Latvijas skolas soma" Iluzionisma teātra, muzeja "Mystero" veidotāji, burvju mākslinieki Dace, Dante un Enrico Pecoli (Pezzoli) izveidojuši muzejpedagoģisku nodarbību 3. – 12. klašu skolēniem.

Izveidotais videomateriāls ir pieejams arī citiem interesentiem ārpus “Latvijas skolas somas” projekta.

Virtuālās video nodarbības laikā ir iespēja iepazīt burvju skatuves mākslas noslēpumus un attīstības vēsturi Latvijā un pasaulē.

Tiksiet aicināti ielūkoties visās Iluzionisma muzeja "Mystero" istabās (Alberta hallē, Zelta istabā, Hudini istabā, Mistēriju istabā un citās). Uzzināsiet, kurš ir pirmais zināmais burvju mākslinieks pasaulē un kurš ir populārākais burvju triks pasaulē, redzēsiet arī tā demonstrāciju.

FOTO: Publicitātes foto

Skatītājiem būs iespēja iemācīties trīs burvju trikus, kā arī viens burvju triks tiks izspēlēts caur ekrānu. Būsiet liecinieki cilvēka levitācijas iespējamībai, "trīsgalvainas Amazones džungļu puķes" esamībai un "runājošas galvas" ilūzijai.

Ieskatīsimies iluzionisma vēsturē Latvijā, uzzināsim par spilgtākajiem Latvijas iluzionistiem 19. gadsimtā un 20. gadsimta sākumā. Uzzināsim, kāpēc burvju mākslinieks Borsuks rija akmeņus un par kādiem nopelniem Buhāras emīrs uzdāvināja Latvijas iluzionistam J. Štrausam zelta piespraudi ar briljantiem.

Virtuālās nodarbības laikā skatītāji tiks aicināti doties līdzi ekskursijā pa maģisko Iluzionisma muzeju, teātri divos stāvos. Ieskatīsimies slavenā amerikāņu iluzionista Hudini atslēgu noslēpumu kambarī un uzzināsim, kurš burvju mākslinieks pirmais pasaulē izdomāja burvju kino trikus.

Nodarbības mērķis ir iepazīstināt skatītājus ar oriģinālās iluzionisma skatuves mākslas žanru daudzveidību, lai popularizētu šīs unikālās mākslas attīstības iespējas. Šis videomateriāls ir arī unikāla iespēja redzēt tikko atvērto Iluzionisma teātri, muzeju "Mystero" gandrīz klātienē.

Īss video ieskats : 

Programmas "Latvijas skolas soma" rezervācijām un apmaksām: tālr. 66100335, e-pasts rezervacijas@bilesuserviss.lv

Uz augšu
Back