Limbažos par slepkavības mēģinājumu apcietināts vīrietis

TVNET/LETA
Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto. Foto: Oleg Golovnev, Shutterstock.

Pagājušās nedēļas nogalē Limbažos sadzīves konflikta laikā kāds vīrietis sadūris savu paziņu, aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Aizdomās par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu aizturēts 42 gadus vecs vīrietis. Aizturētajam tiesa piemērojusi apcietinājumu.

Pēc Vaskānes stāstītā, svētdienas, 7.marta, pēcpusdienā VP saņemta informācija, ka Limbažos kādā dzīvoklī kopīgas alkohola lietošanas laikā vīrietis ir guvis miesas bojājumus - vairākas durtas brūces.

VP Vidzemes reģiona pārvaldes Limbažu iecirkņa amatpersonas par notikušo sāka kriminālprocesu un aizdomās par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu aizturēja 1979.gadā dzimušu vīrieti, sacīja Vaskāne.

Viņa skaidroja, ka notikuma vietā konstatēts, ka kopīgas alkohola lietošanas laikā vīrietim izcēlies konflikts ar paziņu, kas beidzies ar miesas bojājumu nodarīšanu - vairākām durtām brūcēm. Cietušais vīrietis ar gūtajiem miesas bojājumiem nogādāts medicīnas iestādē.

VP par notikušo ir sākts kriminālprocess par slepkavības mēģinājumu. Par šādu noziegumu likumā paredzēts sods - mūža ieslodzījums vai brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz 20 gadiem un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

Aizturētais vīrietis jau iepriekš vairākkārt nonācis policijas redzeslokā, uzsvēra Vaskāne.

VP turpina slepkavības mēģinājuma izmeklēšanu un nozieguma motīvu skaidrošanu.

Aktuālais šodien
Svarīgākais