Pārdaugavā atkal iegruvusi bedre, kuru pērn aizlāpīja par gandrīz 19 000 eiro

FOTO: LTV Ziņu dienests

Rīgā, Pārdaugavā Ēbeļmuižas ielā atkal iegruvusi bedre, kuru pērn pašvaldība aizlāpīja par gandrīz 19 000 eiro.

Kā liecina informācija sociālajos tīklos, minētā bedre atkal iegruvusi un tajā ar vienu riteni iebraucis auto.

Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijas Teritorijas apsaimniekošanas un attīstības nodaļas darbinieki apsekojuši iekškvartāla piebraucamo ceļu Līvciema ielā 47, un konstatējuši, ka objektā ir izveidojies asfalta seguma iebrukums, kas rada bīstamu situāciju iekškvartālā pārvietojoties gājējiem un autotransportam. 

Iespējams, avārijas situāciju - grunts izskalojumu un iegruvumu pēc ziemas sezonas varēja izraisīt lietus ūdens notekcaurules plīsums vai citas apakšzemes komunikācijas bojājums. Precīzs iegruvuma iemesls tiks noteikts veicot apakšzemes komunikāciju video pārbaudi.

Pārbaude tiks veikta līdz rītdienai.

Līdzās esošajam iegruvumam 2020.gada jūnijā tika veikti lietus ūdens kanalizācijas tīklu avārijas situācijas novēršanas darbi par kopējo summu 18 761 eiro. Remontdarbus veica SIA "BT Būve".

TVNET jau ziņoja, ka pirmo reizi šī bedre parādījās 2020.gada 12.jūnijā. Un tajā iekrita automašīna. Bedre bija vairākus metrus dziļa. Pašvaldībā norādīja, ka iegruvums izveidojās novecojušas lietus ūdens noteksistēmas dēļ, proti, tajās dienās pērkona negaisa laikā galvaspilsētā bijušas lielas lietavas un ūdens spiediena rezultātā izveidojies izskalojums, kas iegruvis.

Savukārt šajās dienās Rīgā lietus nav bijis vispār. Kā liecina informācija mājaslapā "meteo.lv", sestdien, svētdien un pirmdien Rīgā nokrišņu daudzums bijis 0 milimetri.

Uz augšu
Back