Navaļnijs pārtraucis badastreiku
Papildināts

Krievijas opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs. FOTO: REUTERS/Shamil Zhumatov/File Photo

Krievijas opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs pārtraucis badastreiku, ziņo Krievijas medijs “Meduza”. 

Par badastreika pārtraukšanu pavēstīts Navaļnija kontā sociālajā tīklā “Instagram”. 

Lēmumu izbeigt badastreiku Navaļnijs pieņēmis pēc ārstu lūguma

“Ārsti, kuriem es pilnībā uzticos, vakar izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka mēs esam jau izdarījuši pietiekami, lai es pārtrauktu badošanos. Kā arī, teikšu godīgi, viņu vārdi par to, ka analīzes apliecinot, ka “pēc neilga laika vairs nebūšot ko ārstēt”, man likās uzmanības vērti,” teikts Navaļnija paziņojumā. 

"Ņemot vērā progresu un visus apstākļus, esmu sācis iziet no sava badastreika," ierakstā vietnē "Instagram" paziņojis Navaļnijs. "Saskaņā ar noteikumiem tas aizņems tās pašas 24 dienas, un stāsta, ka tas esot pat smagāk. Tāpēc novēliet veiksmi."

Badastreiku Navaļnijs sāka 31.martā, pieprasot ieslodzījuma vietai nodrošināt viņam pienācīgu medicīnisko aprūpi.

Politiķis arī pateicies saviem atbalstītājiem, norādot, ka pateicoties tiem, viņu jau tagad divreiz izmeklējuši civilie ārsti, viņam tiek veiktas pārbaudes un analīzes, ar kuru rezultātiem ieslodzītais tiek iepazīstināts.

Opozicionārs piebildis, ka par vēl vienu argumentu badastreika pārtraukšanai bijis apstāklis, ka badastreiku pieteikuši arī citi cilvēki, solidarizējoties ar ieslodzījumā esošo Navaļniju.

Politiķis tomēr piebildis, ka prasību ļaut viņam tikties ar savu ārstu, kam viņš uzticas, neatsauc, jo viņš turpina zaudēt roku un kāju jūtīgumu.

Uz augšu
Back