Palestīniešu kaujinieki izšāvuši uz Izraēlu vairāk nekā 300 raķešu
Papildināts

FOTO: AFP / Scanpix

Gazas joslā valdošā palestīniešu kaujinieku kustība "Hamas" un grupējums "Islāma džihāds" trešdien paziņoja, ka ir izšāvuši vairāk nekā 300 raķešu uz Izraēlu, atriebjoties par Izraēlas triecieniem daudzstāvu ēkai Gazā.

"Hamas" pavēstīja, ka izšauti vairāk nekā 100 raķešu minūtē, lai pārmāktu Izraēlas pretraķešu aizsardzības sistēmu.

Izraēlas Aizsardzības spēki informēja, ka ģimenes Telavivā tika pamodinātas un aizvestas uz bumbu patvertnēm.

9

"Hamas" otrdien bija paziņojusi, ka uz Izraēlas pilsētu Telavivu izšāvusi 130 raķetes un pilsētā skan sirēnas un centrā dzirdami sprādzieni.

"Hamas" paziņoja, ka tā ir atmaksa par 12 stāvu ēkas uzspridzināšanu Izraēlas triecienā Gazas joslā, kur atradās kustības politiskā biroja locekļu telpas.

Izraēlas spēki pirms trieciena brīdinājuši par uzbrukumu un likuši ēkas iemītniekiem to pamest.

Izraēlas civilās aviācijas pārvalde pavēstīja, ka sakarā ar raķešu šaušanu aptur aviosatiksmi Bena Guriona starptautiskajā lidostā pie Telavivas.

Palestīniešu kaujinieki otrdien no Gazas joslas uz Izraēlu izšāva simtiem raķešu, bet Izraēla veica uzlidojumus piekrastes teritorijā.

Izraēlas armija paziņoja, ka kopš pirmdienas no Gazas joslas uz Izraēlu izšauts vairāk nekā 600 raķešu.

Izraēlas triecienos Gazas joslā nogalināti vismaz 35 palestīnieši, tai skaitā 12 bērni, un vairāk nekā 230 ievainoti, paziņoja vietējās varas iestādes.

No Gazas joslas raidīto raķešu triecienā Aškelonas pilsētā Izraēlā dzīvību zaudējušas divas sievietes, bet vēl viena 50 gadus veca sieviete gājusi bojā raķetes triecienā netālu no Telavivas. Trešdienas rītā Lodas pilsētā tika nogalināti vīrietis un meitene, kad viņu automašīnai trāpīja raķete.

Uz augšu
Back