Pie Ķīpsalas vakcinācijas centra tehnisku problēmu dēļ pēcpusdienā izveidojusies rinda

Cilvēku rinda pie masu vakcinācijas punkta Ķīpsalas izstāžu hallē, kur ikvienam iedzīvotājam iespējams saņemt vakcīnu pret "Covid-19". FOTO: Sintija Zandersone/LETA

Pie Ķīpsalas vakcinācijas centra tehnisku problēmu dēļ trešdienas pēcpusdienā bija izveidojusies rinda, kas šobrīd mazinājusies,  pavēstīja Nacionālā veselības dienesta Vakcinācijas projekta nodaļā.

Rinda esot izveidojusies pēc plkst.15, jo Ķīpsalas centrā bija tehniskas aizķeršanās ar sistēmu, turklāt situāciju ietekmējis fakts, ka šis centrs šodien sāka strādāt vēlāk.

Pēc Vakcinācijas projekta nodaļā paustā, rinda pie šī centra mēdz izveidoties, tomēr tā nav statiska un parasti mazinoties.

Vakcinācijas projekta nodaļas "Twitter" kontā šodien tika izplatīts paziņojums par to, ka cilvēkiem bija jārēķinās ar aptuveni 40 minūšu gaidīšanu rindā. "Atvainojamies par situāciju Ķīpsalas vakcinācijas centrā!" bija pausts paziņojumā.

Jau ziņots, ka šobrīd vakcinācijas centri strādā katru dienu. Otrdien Latvijā poti pret Covid-19 saņēmis 12 391 cilvēks.

Uz augšu
Back