Cenšoties apturēt ripojošo auto, Latgalē gājis bojā cilvēks

Automašīnas stāvvietā FOTO: LETA

Aizvadītajā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos cietis 21 cilvēks, bet, mēģinot apturēt savu ripojošo auto, gājis bojā viens cilvēks, informē Valsts policijas (VP) Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Rīgas reģionā cietuši deviņi cilvēki, no tiem viens bija gājējs un pieci velosipēdisti, Vidzemē cietuši seši cilvēki, no tiem viens velosipēdists, bet Latgalē cietuši trīs cilvēki, no tiem viens gājējs. Zemgalē cietuši divi cilvēki, no tiem viens velosipēdists, bet Kurzemē cietis viens velosipēdists.

Traģiskais negadījums ar bojāgājušo noticis Daugavpils novada Medumu pagastā, kad 1996.gadā dzimis vīrietis, mēģinot apturēt savas automašīnas "Volvo XC90" noripošanu no kalna, saspiests starp transportlīdzekli un koku. Vīrietis notikuma vietā gāja bojā. Par notikušo ir sākts kriminālprocess un policija skaidro notikušā apstākļus.

TVNET jau ziņoja, ka pirms divām nedēļām divas diennaktis pēc kārtas Latgalē reģistrēti letāli ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā velosipēdisti.

Kopumā diennakts laikā valstī reģistrēti 74 ceļu satiksmes negadījumi, no tiem 20 bijuši ar cietušajiem.

Diennakts laikā Rīgas reģionā noticis 27 ceļu satiksmes negadījums, Zemgalē, Vidzemē un Kurzemē katrā pa 11 negadījumiem, bet Latgalē 14 avārijas, liecina VP apkopotie dati.

Uz augšu
Back