Pakistānā dzelzceļa katastrofā gājuši bojā vismaz 30 cilvēki
Papildināts

Ilustratīvs foto FOTO: AP Photo/K.M. Chaudary

Pakistānas dienvidos pirmdienas rītā notikusi divu pasažieru vilcienu sadursme, kurā gājuši bojā vismaz 30 cilvēki un vairāki desmiti ievainoti, ziņo amatpersonas.

Katastrofa notikusi Gotki rajonā.

Sākotnēji no sliedēm noskrējis pasažieru vilciens "Millat Express", kurā pēc neilga laika ietriecis otrs pasažieru vilciens "Sir Syed Express", pavēstījis vietējās policijas pārstāvis.

Pakistānas Dzelzceļa preses pārstāvis atklāja, ka pirmais vilciens bijis ceļā no no Karāči uz Sargodhu, bet otrais vilciens devies no Rāvalpindi pretējā virzienā.

Glābšanas dienestu darbinieki, policisti un vietējie iedzīvotāji transportē bojāgājušos un ievainotos uz tuvējām slimnīcām.

Katastrofas cēloņi pagaidām nav zināmi.

Vilcienu negadījumi ir izplatīta parādība Pakistānā, kas mantojusi tūkstošiem kilometru sliežu un vilcienus no bijušās koloniālās lielvaras Lielbritānijas. Tomēr dzelzceļš ticis slikti uzturēts un ir nolaists.

2019.gada oktobrī vismaz 75 cilvēki gāja bojā, aizdegoties vilcienam ceļā no Karāči uz Rāvalpindi. Savukārt 2016.gadā divu vilcienu sadursmē Karāči dzīvību zaudēja 21 cilvēks.

Uz augšu
Back