Pagājušajā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos cietuši 24 cilvēki

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto Foto: Standret/Shutterstock

Aizvadītajā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos cietuši 24 cilvēki, no tiem divi bija gājēji un deviņi velosipēdisti, informēja Valsts policijas (VP) Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Rīgas reģionā cietuši 12 cilvēki, no tiem divi gājēji un trīs velosipēdisti, Zemgalē cietuši četri cilvēki, no tiem trīs ir velosipēdisti, Kurzemē seši, no tiem viens gājējs, bet Vidzemē un Latgalē cietuši katrā pa vienam gājējam.

Kopumā diennakts laikā valstī reģistrēts 121 ceļu satiksmes negadījums, no tiem 21 bija ar cietušajiem, bet nevienā avārijā nav bojāgājušo.

Diennakts laikā Rīgas reģionā noticis 61 ceļu satiksmes negadījums, Zemgalē - 20, Vidzemē - 12, Kurzemē - 17, bet Latgalē 11 avārijas, liecina VP apkopotie dati.

Tāpat aizvadītajā diennaktī uz Latvijas ceļiem aizturēti 15 autovadītāji, kuri pie stūres bija sēdušies alkohola reibumā.

Rīgas reģionā, Zemgalē un Kurzemē diennakts laikā apturēti katrā pa diviem dzērājšoferiem, bet Latgalē aizturēts viens autovadītājs, kurš spēkratu vadīja alkohola reibumā.

Pagājušā diennaktī uz Latvijas ceļiem likumsargi noformējuši 175 administratīvā pārkāpuma protokolus par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, bet trīs par agresīvu braukšanu.

Aizvadītajā diennaktī valstī kopumā par dažādiem satiksmes noteikumu pārkāpumiem policisti noformējuši 467 protokolus, liecina VP apkopotā informācija.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais