Sv, 1.10.2023.

Saulkrastos apvienos slimnīcu un sociālās aprūpes māju

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Foto: Shutterstock

Saulkrastos slimnīca tiks apvienota ar tajā pašā ēkā esošo sociālās aprūpes māju, liecina Saulkrastu novada domes ārkārtas sēdes lēmums.

Kā aģentūru LETA informēja Saulkrastu novada komunikācijas un tūrisma nodaļas vadītāja Baiba Stjade, dome nolēmusi SIA "Saulkrastu slimnīca" pārveidot par pašvaldības aģentūru, kurai tiek pievienota pašvaldības iestāde "Saulkrastu sociālās aprūpes māja", izveidojot pašvaldības aģentūru "Saulkrastu novada veselības un sociālās aprūpes centrs".

Apvienošanas mērķis ir, efektīvi izmantojot pašvaldības budžeta līdzekļus, paaugstināt sociālās aprūpes sniegto pakalpojumu kvalitāti Saulkrastu novadā, sasniedzot Veselības inspekcijas izvirzītos mērķus un uzdevumus.

Pašvaldības iestādes "Saulkrastu sociālās aprūpes māja" pievienošanas pašvaldības aģentūrai "Saulkrastu novada veselības un sociālās aprūpes centrs" rezultātā paredzēts atrisināt savstarpējo norēķinu sistēmu par komunālajiem pakalpojumiem, telpu nomu, ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšanu klientiem, ēku apsaimniekošanu, pārskatīt izdevumu lietderību, kā arī sniegto pakalpojumu un darbinieku amatu sarakstu, nepieciešamības gadījumā mainot amatu aprakstus tā, lai būtu iespējams risināt darbinieku trūkuma problēmas un citus organizatoriskos jautājumus, sacīja Stjade.

Iecerēts, ka tiks izveidots tāds publiskās aģentūras "Saulkrastu novada veselības un sociālās aprūpes centrs" pakalpojumu grozs, kas apmierinās novada iedzīvotāju vajadzības, pakalpojumi nepārklāsies, un iestādes nekonkurēs savā starpā. Efektīvi tiks noslogotas un apsaimniekotas domes īpašumā esošās telpas un klientiem tiks efektīvi un racionāli nodrošināti ēdināšanas pakalpojumi.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, pašvaldībai piederošās SIA "Saulkrastu slimnīca" apgrozījums pērn bija 802 299 eiro. Uzņēmums strādāja ar 12 149 eiro zaudējumiem.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais