Ielas kļūst tīrākas: Par narkotisko vielu realizāciju Bauskā aiztur vīrieti

Narkotikas. FOTO: Edijs Pālens/LETA

Aizvadītās nedēļas nogalē Bauskā par narkotisko vielu realizāciju aizturēts vīrietis, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa.

Veicot darbu narkotisko vielu aprites apkarošanā Bauskas iecirkņa apkalpojamajā teritorijā, policisti ieguva informāciju par personu, kura ilgākā laika posmā ir saistīta ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti. Aizdomās par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu realizēšanu 1990.gadā dzimis vīrietis sestdien Bauskā tika aizturēts.

Kratīšanas laikā likumsargi izņēma aptuveni divus gramus metamfetamīna, elektroniskos svariņus, 65 eiro skaidrā naudā un pneimatisko pistoli. Ir nozīmētas ekspertīzes, lai precīzi noteiktu narkotisko un psihotropo vielu sastāvu un daudzumu.

Pašlaik vīrietim ir piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

Par noziedzīgiem nodarījumiem saistībā ar narkotisko vielu realizāciju draud kriminālatbildība saskaņā ar Krimināllikuma 253.1.panta pirmo daļu par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu realizācijas nolūkā vai narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu realizēšanu. Attiecībā uz šī panta pārkāpumiem paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Policija aicina iedzīvotājus būt aktīviem un ziņot par nelikumīgu narkotisko un psihotropo vielu apriti. Kļūstot par aculiecinieku noziegumam, nekavējoties jāzvana policijai pa tālruņa numuru 110. Iesniegumu iespējams nosūtīt portālā "Latvija.lv" vai, apstiprinātu ar internetbankas datiem, uz e-pastu "pasts@vp.gov.lv", kā arī to var nogādāt tuvākajā policijas iecirknī.

Uz augšu
Back