Pēc nākamās nedēļas valdības sēdes Ministru kabinets dosies teju mēnesi ilgā pārtraukumā (1)

TVNET/LETA
CopyLinkedIn Draugiem X
Ministru kabinets pirms valdības sēdes. Ilustratīvs attēls.
Ministru kabinets pirms valdības sēdes. Ilustratīvs attēls. Foto: Evija Trifanova/LETA

Sākot ar jūlija vidu, valdība dosies aptuveni mēnesi ilgā pārtrākumā, līdz ar to šajā laikā nesanāks uz kārtējām Ministru kabineta sēdēm, informē Valsts kancelejā. 

Nākamnedēļ, 14.jūlijā, paredzēta Ministru kabineta ārkārtas sēde, lai lemtu par nepieciešamajiem likuma grozījumiem, kas nosaka iedzīvotāju tiesībām saņemt drošus pakalpojumus pandēmijas apstākļos.

Savukārt nākamā kārtējā valdības sēde plānota 10.augustā.

Kā apgalvots izplatītajā paziņojumā, vienlaikus valdība turpināšot pārraudzīt Covid-19 infekcijas izplatību Latvijā un sekot līdzi situācijas attīstībai ārvalstīs, "operatīvi reaģējot nepieciešamības gadījumā".

Valsts kancelejā uzsvēra, ka nozaru ministrijas turpina darbu arī vasarā, savukārt Ministru kabineta ārkārtas sēdes varēs tikt sasauktas jebkurā brīdī, ja situācija to prasa.

Valsts kancelejā arī norādīja, ka, gatavojoties rudenī Covid-19 pandēmijas apstākļos atsākt skolās mācības un iedzīvotājiem nozīmīgu pakalpojumu sniegšanu klātienē, valdība un atbildīgās institūcijas turpinās darbu arī vasaras pārtraukuma laikā, nepieciešamības gadījumā sasaucot ārkārtas valdības sēdes vai operatīvi pieņemot lēmumu rakstiskajā procedūrā.

Tāpat izmaiņas plānots valsts sekretāru sanāksmju norisē, proti, 22.jūlijā paredzēta pieteikto tiesību aktu projektu izsludināšana, un attiecīgi valsts sekretāru sanāksmes 5.jūlijā, 29.jūlijā un 5.augustā nenotiks.

Komentāri (1)CopyLinkedIn Draugiem X
Aktuālais šodien
Svarīgākais