Sv, 1.10.2023.

Vakcinācijas punkts ierīkots arī "IKEA" veikalā

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 1
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Ieva Leiniša/LETA

No šodienas, 26. jūlija, veikalā "IKEA" būs izvietots vakcinācijas punkts.

Vakcinācijas punkts atradīsies veikalā netālu no ieejas un būs ērti pieejams ikvienam, kurš vēlēsies vakcinēties. Norādes par vakcinācijas zonu būs izvietotas gan veikala ārpusē, gan iekštelpās. Vakcinācijas vieta "IKEA" veikalā būs atvērta no plkst.10 līdz 20.

Iedzīvotājiem vakcinēties būs iespējams gan reģistrējoties, gan bez iepriekšējas pieteikšanās - tādā gadījumā apmeklētājiem būs jāievēro dzīvās rindas principi. Visiem, kas vēlas vakcinēties, būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments - pase vai ID karte.

"Pircēju un darbinieku drošība ir augstākā "IKEA" prioritāte. Mēs katru dienu sekojam līdzi visām drošības prasībām, lai veikalā būtu droša vide. Piemēram, mēs monitorējam apmeklētāju plūsmu, regulāri dezinficējam biežāk lietotās virsmas, pie kasēm uzstādītas starpsienas drošībai un marķieri drošas distances ievērošanai. Mēs esam pārliecināti, ka vakcinācija ir efektīvākais veids, kā varam pasargāt sevi no Covid-19, tāpēc esam spēruši nākamo soli un piedāvājuši "IKEA" kļūt par vietu, kur cilvēki var ērti saņemt vakcīnu", sacīja "IKEA" vadītājs Latvijā Pēteris Grīnbergs.

Vienlaikus "IKEA" pārstāvji uzsvēra, ka veikala darbību vakcinācijas punkta izveide neietekmēs un visi pakalpojumi būs pieejami kā ierasts.

Plānots, ka vakcinācijas punkts "IKEA" darbosies līdz šā gada beigām.

Seniori bez iepriekšējā pieraksta šonedēļ Rīgā var potēties četros vakcinācijas punktos

Šajā nedēļā senioriem potēšanās pret Covid-19 bez iepriekšējā pieraksta un ārsta nosūtījuma būs pieejama četros vakcinācijas punktos Rīgā.

Senioru vakcinācija bez iepriekšēja pieraksta notiks no plkst.9 līdz 10.

Rīgas Centrāltirgus Gastronomijas paviljonā poti pret Covid-19 varēs saņemt no šodienas līdz svētdienai, 1.augustam, un vakcinācija notiks ar "Pfizer/Biontech" vakcīnu.

Rīgas Kongresu namā no šodienas līdz sestdienai, 31.jūlijam, vakcinācija notiks ar "Pfizer/Biontech" vakcīnu.

"Atta" centrā vakcinācija notiks ar "Pfizer/Biontech" un "Moderna" vakcīnām šodien, otrdien, 27.jūlijā, trešdien, 28.jūlijā, un piektdien, 30.jūlijā.

Savukārt Rīgas Dzemdību namā seniori bez iepriekšēja pieraksta var saņemt "Pfizer/Biontech" vakcīnu darba dienās no plkst.10.00 līdz 12.

Tikmēr no plkst.13 līdz 17.30 Rīgas Kongresu namā un Rīgas Centrāltirgus Gastronomijas paviljonā turpinās iedzīvotāju vakcinācija pēc "brīvās rindas" principa. Vakcinācija notiks ar "Pfizer/Biontech" vakcīnu.

Seniori un iedzīvotāji "brīvās rindas" laikā var ierasties bez iepriekšēja pieraksta un bez ārsta nosūtījuma. Pirms vakcinācijas ārstniecības persona izvērtēs vakcinējamā veselības stāvokli un konsultēs par vakcīnas iedarbību. Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte) un jāierodas tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu. Iedzīvotāji aicināti ņemt līdzi dzeramo ūdeni, ar ko veldzēt slāpes šajā īpaši karstajā laikā.

Turpinās vakcinācija arī tirdzniecības centros "Galleria Riga" (Dzirnavu ielā 67), "Galerija Centrs" (Audēju ielā 16), "Domina" (Ieriķu ielā 3), "Akropole" (Maskavas ielā 257), "Origo" (Stacijas laukumā 4) "Alfa" (Brīvības gatvē 372), "Rīga Plaza"(Mūkusalas iela 71), "Dole" (Maskavas iela 357). Tirdzniecības centros uz vakcināciju var ierasties, gan iepriekš reģistrējoties uz konkrētu laiku vietnē "manavakcina.lv" vai zvanot pa tālruni 8989, gan arī bez iepriekšējā pieraksta. Laikā no plkst.10 līdz 11.00 seniori tiks apkalpoti prioritāri. Par vakcīnas veidu jāinteresējas konkrētajā tirdzniecības centrā.

Epidemioloģiskās uzraudzības dati apstiprina klīniskajos pētījumos iegūto informāciju, ka vakcinācija efektīvi samazina inficēšanās, hospitalizācijas un nāves risku Covid-19 infekcijas rezultātā.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 1

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais