C, 30.03.2023.

Baltais pop-up pikniks 2021: skaisti cilvēki un laba mūzika jaukā vietā

Egoiste
Baltais pop-up pikniks 2021: skaisti cilvēki un laba mūzika jaukā vietā
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 4
Baltais pop-up pikniks 2021
Baltais pop-up pikniks 2021 Foto: Jānis Škapars/TVNET

"L’elegante Pop–Up Picnic" jeb elegantais pop-up pikniks šovasar tika uzburts Siguldas pils parkā, kura plašā teritorija ļāva nodrošināt nepieciešamos drošības un distancēšanās noteikumus. Ieskaties, kā gāja šogad!

Katru vasaru baltais pop-up pikniks “L’elegante Pop-Up Picnic” ir gaidīts notikums, kas daudziem tā dalībniekiem ir kļuvis par skaistu satikšanās tradīciju. Saistībā ar valstī pastāvošajiem ierobežojumiem, pasākums tika plānots mazākā formātā un par tā norises vietu tika izvēlēta Sigulda.

“Ik gadu pasākuma viesiem vēlamies piedāvāt jaunu piedzīvojuma sajūtu. Šovasar piknikotājus aicinājām doties uz vienu no Latvijas visskaistākajām pilsētām – Siguldu, lai uzburtu eleganto pikniku skaistajā Siguldas pils parkā. Šoreiz intīmākā atmosfērā, lai patiesi izbaudītu kopā būšanas prieku, brīnišķīgu koncertu Jāņa Stībeļa izpildījumā un skaisto vidi ar tās īpašo atmosfēru.”, atklāj Baltā piknika rīkotāja Gunta Skalberga

Pikniku apmeklēja vairāk kā 500 viesi, kuru vidū bija arī daudzas sabiedrība zināmas personības – dziedātāja Samanata Tīna, modes mākslinieks Kašers, TV personības Renārs un Ieva Zeltiņi, uzņēmēja Marika Ģederte, kulinārijas grāmatu autore Anna Panna, uzņēmējs Elmārs Tannis.

Baltās pop-up piknika vakariņas aizsākās 2015. gadā ar mērķi radīt īpašu notikumu, kas motivētu draugus un ģimenes locekļus straujajā dzīves ritmā satikties, lai uz brīdi aizmirstu par mūžīgo steigu un kopīgi izbaudītu vienkāršas lietas, kas priecē ikvienu, – nesteidzīgas sarunas un kopā būšanu, baudot ģimeni un draugus vienojošas vakariņas neierastā vietā. Šis skaistais notikums ir kļuvis par īpašu un gaidītu vasaras tradīciju.

"L’elegante Pop–Up Picnic" 2021 jeb Baltais pikniks Siguldas pils parkā
"L’elegante Pop–Up Picnic" 2021 jeb Baltais pikniks Siguldas pils parkā Foto: Jānis Romanovskis
Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu