T, 31.05.2023.

Traģiska nedēļas nogale uz Latvijas ceļiem: divu dienu laikā bojā gājuši astoņi cilvēki

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 3
Avārija. Ilustratīvs foto
Avārija. Ilustratīvs foto Foto: Pixabay

Augusta otrā nedēļas nogale uz Latvijas ceļiem atnesusi vairākas traģēdijas. Divu dienu laikā avārijās bojā gājuši astoņi cilvēki. Šajā nedēļā kopsummā ceļu satiksmes negadījumi prasījuši desmit upurus. 

Svētdienas rītā Mārupes novada Babītes pagastā, uz Liepājas šosejas saduroties vieglajai automašīnai un autobusam, gāja bojā divi vīrieši no vieglās automašīnas, bet vēl viens vieglajā automašīnā sēdošais ar traumām tika nogādāts slimnīcā.

Sestdienas vakarā Augšdaugavas novada Skrudalienas pagastā uz autoceļa Daugavpils-Skrudaliena-Baltkrievijas robeža kravas un divu vieglo automašīnu sadursmē gāja bojā trīs cilvēki un viens cieta.

Sestdienas pēcpusdienā Dobeles novada Vītiņu pagastā vīrietis, vadot traktoru, nobrauca no ceļa un iebrauca upē. Traktora vadītājs negadījuma vietā gāja bojā.

Piektdienas vakarā Augšdaugavas novada Medumu pagastā uz ceļa tika atrasts apgāzies kvadricikls, zem kura bija vīrietis - transportlīdzekļa vadītājs, kurš bija gājis bojā.

Vēlā piektdienas pēcpusdienā Cēsu novada Straupes pagastā uz Valmieras šosejas sadūrās motocikls "Yamaha" un automašīna "Nissan". Avārijā gāja bojā motocikla vadītājs.

Vēl divi ceļu satiksmes negadījumi ar bojāgājušajiem tika reģistrēti nedēļas pirmajā pusē - trešdien Kurzemē gāja bojā velosipēdists, savukārt otrdienas rītā Rēzeknes novada Nagļu pagastā, apgāžoties automašīnai "Volvo V40", gāja bojā tās vadītājs, bet dažādas traumas guva pasažieris.

Tādējādi šonedēļ ceļu satiksmes negadījumos gājuši bojā seši automašīnās sēdoši cilvēki, kā arī pa vienam motociklistam, kvadriciklistam, traktoristam un velosipēdistam.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 3

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais