Ceturtdien uz Latvijas ceļiem cietuši 20 cilvēki

Ilustratīvs foto FOTO: Shutterstock

Ceturtdien avārijās kopsummā cietuši 20 cilvēki: viens no viņiem ir gājējs, bet četri - velosipēdisti, apliecina Valsts policijas (VP) Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Rīgas reģionā cietuši 10 cilvēki, no tiem viens gājējs un četri velosipēdisti, Vidzemē pieci cilvēki, Latgalē četri, bet Kurzemē cietis viens cilvēks.

Kopumā diennakts laikā valstī reģistrēti 125 ceļu satiksmes negadījumi, no tiem 16 bija ar cietušajiem, bet nevienā avārijā nav bojāgājušo.

Diennakts laikā Rīgas reģionā notikuši 79 ceļu satiksmes negadījumi, Zemgalē un Vidzemē katrā pa 12, Kurzemē - 13, bet Latgalē deviņas avārijas, liecina VP apkopotie dati.

Diennakts laikā policisti pieķēruši 13 dzērājšoferus

Aizvadītajā diennaktī uz Latvijas ceļiem aizturēti 13 autovadītāji, kuri pie stūres bija sēdušies alkohola reibumā.

Rīgas reģionā pieķerti seši dzērājšoferi, Zemgalē trīs, Vidzemē divi, bet Kurzemē un Latgalē diennakts laikā apturēti katrā pa vienam autovadītājam, kuri spēkratu vadīja alkohola reibumā.

Pagājušā diennaktī uz Latvijas ceļiem likumsargi noformējuši 253 administratīvā pārkāpuma protokolus par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, bet 19 par agresīvu braukšanu.

Aizvadītajā diennaktī valstī kopumā par dažādiem satiksmes noteikumu pārkāpumiem policisti noformējuši 562 protokolus, liecina VP apkopotā informācija.

Uz augšu
Back