Sv, 5.02.2023.

Balvas par izciliem sasniegumiem žurnālistikā 2020.gadā

Balvas tiks piešķirtas astoņās nominācijās
TVNET/LETA
Balvas par izciliem sasniegumiem žurnālistikā 2020.gadā
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Balvas Latvijas Žurnālistu asociācijas "Izcilības balvas''. Ilustratīvs foto
Balvas Latvijas Žurnālistu asociācijas "Izcilības balvas''. Ilustratīvs foto Foto: Latvijas Žurnālistu asociācija

Šodien plkst.19.30 Latvijas Žurnālistu asociācija rīkos balvu pasniegšanu par izciliem sasniegumiem žurnālistikā 2020.gadā. Balvu pasniegšana notiks Rīgas Ekonomikas augstskolā, Strēlnieku ielā 4a, Rīgā.

Balvas tiks piešķirtas astoņās nominācijās: ziņa un reportāža, intervija un apraksts, pētniecība un analītika, reģioni un diaspora, jaunie formāti, kā arī gada jaunais žurnālists, kura darba pieredze ir ne vairāk kā trīs gadi, gada redaktors un žurnālista sniegums mazākumtautību valodā.

Kandidātus balvai virzīja mediju vadība, žurnālisti un asociācijas biedri, bet balvai varēja pieteikt arī darbus, kuru autori nav asociācijas biedri.

Lai pretendētu uz nomināciju, darbam bija jābūt sabiedriski nozīmīgam un aktuālam ar ievērotu labas žurnālistikas praksi, kā arī tam bija jāatbilst asociācijas ētikas kodeksa principiem. Tāpat nominācijai varēja pretendēt, ja darbs bija radījis rezonansi vai ietekmējis procesus, kā arī darbam bija jābūt publicētam 2020.gadā.

Iesūtītos darbus vērtēja asociācijas 2021.gada pilnsapulcē ievēlēta komisija, kuras sastāvā ir Sigita Roķe, Sanita Upleja-Jēgermane, Ginta Alberte, Lāsma Antoneviča, Arnis Krauze un Anna Peipiņa.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu