O, 27.09.2022.

Foto: policijas suns Marko palīdz nelegālo cigarešu atsavināšanā

LETA
Foto: policijas suns Marko palīdz nelegālo cigarešu atsavināšanā
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 4
Foto: Valsts policija

Trešdien policija vairākos īpašumos Tukuma novada Engures pagastā atsavinājusi nelegālās cigaretes, informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa.

Likumsargi kopā ar kinologu un dienesta suni Marko, strādājot nelegālo akcizēto preču aprites apkarošanas jomā, trešdien veica pārbaudi privātmājā Engurē un dzīvoklī Engures pagastā.

Pārmeklējot vienu transportlīdzekli, šķūni un privātmāju Engurē, suns vienā no privātmājas telpām uzrādīja divus maisus, kuros atradās 120 paciņas "Premjer" un divas paciņas "NZ" cigarešu bez Latvijas Republikas akcīžu markām - kopā 2440 cigaretes.

Pārmeklējot dzīvokli Engures pagastā, 671 cigarete tika atrasta paslēpta taburetē - 17 paciņas "Premjer", 17 paciņas "Korona Slim" un paciņa "NZ" cigarešu bez Latvijas Republikas akcīžu markām.

Policija atgādina, ka par tādu tabakas izstrādājumu, kuri nav marķēti ar Latvijas Republikas akcīzes nodokļa markām, uzglabāšanu, pārvadāšanu, piedāvāšanu, realizāciju vai iegādi fiziskai personai var tikt piemērots brīdinājums vai naudas sods līdz 700 eiro, bet juridiskai personai - no 700 līdz 7100 eiro.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu