Sabiedrību aizkustinājusi Liepājas policista nesavtīgā rīcība

Ilustratīvs foto FOTO: Ieva Leiniša / LETA

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde saņēmusi pateicību no kādas sievietes, kura bijusi aculieciniece notikumam, kurā policists Madars Kupičs palīdzējis nelaimē nonākušai sievietei, apmaksājot viņai naktsmītni Liepājā.

19.septembrī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektors Madars Kupičs bija devies uz izsaukumu, kur sievietei bija ģimenes konflikts ar viņas dzīvesbiedru. Valsts policijas amatpersonām, ierodoties notikuma vietā, viņas dzīvesbiedrs jau bija devies prom un policisti izskaidroja viņai iespējas par pagaidu aizsardzību pret vardarbību. Sieviete sacīja policistiem, ka viņai ir bail uzturēties mājās, jo vīrietis jebkurā brīdī var atgriezties. Viņa palūdza inspektoram, lai viņu aizved līdz Liepājas centram, kur paliks pie draudzenes. Viņa, atrodoties dienesta transportlīdzeklī, zvanīja vairākiem pazīstamajiem, taču visi viņai atteica naktsmītni. Sievietei nebija naudas, lai pārlaistu nakti kādā naktsmītnē, tāpēc inspektors Madars Kupičs izlēma apmaksāt viņai naktsmītni no saviem līdzekļiem.

Aculieciniece, kura uzrakstījusi policijai pateicību, raksta:

“Redzēju, kā šis policists ieved naktsmītnē sievieti, un par viņas numuriņu samaksāja ar savu kredītkarti. Pilnu notikuma izklāstu diemžēl es nezinu, taču no dzirdētās sarunas varēja noprast, ka sievietei kāds ir nodarījis pāri un viņai nav vieta, kur apmesties. Sievietei tika iedotas numuriņa atslēgas un policists pats aizgāja prom. Esmu šokēta, ka pastāv vēl šādi cilvēki, kas ir gatavi palīdzēt otram neko par to neprasot, lai arī cik būtu maksājis numuriņš, šis policists patiešām ir pelnījis “paldies”.”

"Paldies cilvēkiem, kuri izsaka pateicības mūsu darbiniekiem par labiem darbiem! Ticam, ka šādi labi stāsti ir vairāki, taču mūsu kolēģi ar tiem nekad nav lielījušies, jo dara to no sirds, neprasot neko atpakaļ. Ar Madaru Kupiču tā arī ir – pirms dažiem mēnešiem viņš palīdzējis vīrietim, kuram jūrmalā nozagtas drēbes. Madars aizveda vīrieti pie sevis mājās, ļāva izvēlēties drēbes, iedeva līdzi rezerves drēbes un kurpes, kā arī iedeva naudu, lai vīrietim nav uz mājām jādodas ar kājām.

Paldies kolēģim Madaram Kupičam par cilvēcīgumu, sapratni, sirsnību un pretimnākšanu!" tā policija.

Uz augšu
Back