Pk, 9.06.2023.

Ceturtdien izbraukuma vakcinācija notiks piecās vietās Latvijā

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Reuters/ScanPix

Šodien izbraukuma vakcinācija pret Covid-19 notiks piecās Latvijas vietās, informēja Nacionālā veselības dienesta Vakcinācijas projekta nodaļā.

Izbraukuma vakcinācijā tiks vakcinēts ar "Moderna", "Johnson&Johnson", bet jauniešiem līdz 25 gadiem tiks piedāvāta "Pfizer"/"BioNTech" vakcīna.

Šodien izbraukuma vakcinācija notiks Līvānu kultūras centrā no plkst.16 līdz plkst.19, Augšdaugavas novada Skrudalienas pagasta Silenē, Skaista ielā 9 - no plkst.9 līdz plkst.11, Augšdaugavas novada Skrudalienas daudzfunkcionālajā centrā "Skrudaliena" - no plkst.11.30 līdz plkst.13, Augšdaugavas novada Demenes pagastā Kumbuļos Upes ielā 6 - no plkst.14 līdz plkst.16, Augšdaugavas novada Demenē Briģenes ielā 2 - no plkst.16.30 līdz plkst.18.30.

Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), potēšanas pase (ja tāda ir). Uz vakcināciju vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu.

Savukārt pusaudžiem no 12 līdz 13 gadiem vakcinācijas laikā nepieciešama mātes vai tēva, vai cita likumiskā pārstāvja klātbūtne, kā arī dokumenti - likumiskajam pārstāvim pase vai personas apliecība, kā arī apliecinošs dokuments par bērnu, proti, ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība, vai nepieciešamības gadījumā notariāli apstiprināta pilnvara.

Latvijā iedzīvotājiem ir pieejamas visas Eiropas Zāļu aģentūrā apstiprinātās vakcīnas pret Covid-19. Savukārt vakcinācijas pakalpojumu var saņemt pie ģimenes ārstiem, ārstniecības iestādēs, vakcinācijas punktos, tirdzniecības centros un izbraukuma vakcinācijā. Iedzīvotājiem vecumā no 80 gadiem tiek piedāvāta iespēja saņemt vakcīnu mājās.

Informācija par vakcinācijas iespējām ir pieejama NVD mājaslapā vai zvanot pa tālruni 8989.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu