Pircēji īsi pirms plkst.19 izveidojuši garas rindas pie pārtikas veikaliem

Ilustratīvs attēls. FOTO: Shutterstock

Piektdienas vakarā pircēji īsi pirms veikalu darba laika beigām veidojuši rindas pie tirdzniecības vietām.

Ap plkst.18.30 lielas rindas veidojās pie tirdzniecības centra "Alfa" "Rimi" un "Maxima" Purvciemā. Tāpat cilvēku pulcēšanās Rīgā novērota pie "Mego" Tallinas ielā. Līdzīga situācija bija arī pie veikala "Lats" pie Tallinas un Barona ielas krustojuma, kur rindā stāvēja līdz desmit pircējiem.

Rīgā, "Bērnu pasaules" rajonā pirms plkst.19 veidojās neliela rinda pie viena no alkohola veikaliem, kā arī pie kāda kioska. Pie viena pārtikas veikala ieejas apsargs jau īsi pirms plkst.19 vairākus potenciālos pircējus informēja, ka veikals ir slēgts, līdz ar to viņiem iepirkties nebija iespējams. Taču vēl pirms tam pārtikas veikalā rindas nebija.

Pusstundu pirms veikalu slēgšanas rinda bijusi arī Ogrē pie "Lidl" un tirdzniecības centra "Dauga". Savukārt pie "Rimi" veikala rindā stāvējuši vairāki desmiti cilvēki.

Jelgavā, Pārlielupē, desmit minūtes pirms darba laika beigām rindu pie veikaliem nebija. Daži cilvēki vēl gaidījuši ielaišanu "Lidl" veikalā, tāpat bija pircēji, kas steiguši iepirkties tirdzniecības centros "RAF centrs" un "Vivo", kā arī veikalā "Lats".

Jau vēstīts, ka no ceturtdienas līdz 15.novembrim īpaši stingro Covid-19 ierobežojumu jeb stingrā "lokdauna" laikā klātienes saimniecisko pakalpojumu sniegšanas vietas un pirmās nepieciešamības preču tirdzniecības vietas darbu varēs sākt ne ātrāk kā plkst.6 un beigt ne vēlāk kā plkst.19.

Tirdzniecības pakalpojumus klātienē šajā laikā varēs sniegt tikai veikali, kur 70% no preču sortimenta ir pārtikas preces, veikali, kur 70% no preču sortimenta ir higiēnas preces, aptiekas, tai skaitā veterinārās aptiekas, optikas preču veikali, degvielas uzpildes stacijas, dzīvnieku barības veikali, preses tirdzniecības vietas, grāmatnīcas, telekomunikāciju preču un pakalpojumu vietas, ziedu tirdzniecības vietas, kā arī reģistrētas autoostas, kuras saskaņā ar normatīvajiem aktiem nodrošina biļešu tirdzniecību, un dzelzceļa stacijās esošās biļešu tirdzniecības kases, kurās tiek pārdotas biļetes tikai uz iekšzemes dzelzceļa maršrutiem.

Uz augšu
Back