"Gaiļezera" darbinieku ģērbtuvē novērsta īslaicīga aizdegšanās

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionārā "Gaiļezers" tiek uzsākta farmācijas uzņēmumu "Pfizer" un "BioNTech" ražotās vakcīnas pret Covid-19 injicēšana. FOTO: Paula Čurkste/LETA

Šodien, 24.oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionārā "Gaiļezers" septītā stāva darbinieku garderobē īsi pēc plkst.12 izcēlās ugunsgrēks, taču pacientu un personāla evakuācija nebija nepieciešama.

Kā informēja slimnīcā, notikuma vietā ir cietusi viena sanitāre. Viņai konstatēta viegla saindēšanās ar dūmiem. Darbiniecei nekavējoties tika sniegta medicīniskā palīdzība. Šobrīd viņa jūtas labi, bet viņas veselības stāvoklis vēl tiks novērots 12 stundas, un tikai pēc tam viņa tiks nogādāta mājās.

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Tehniskais direktors Pjotrs Harlamovs skaidroja, ka tiks skaidroti notikušā apstākļi un tiks veikta dienesta izmeklēšana. Mērķis ir panākt, lai šādas situācijas vai notikumi nebūtu iespējami.

"Konstatējām, ka nostrādāja brīdinājuma sistēma un arī personāls rīkojās operatīvi un saskaņā ar ugunsgrēka novēršanas algoritmu. Vēlos izteikt pateicību slimnīcas personālam un Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbiniekiem," teica Harlamovs.

Uz augšu
Back