Pk, 19.08.2022.

Kratīšanās pie iespējamā zagļa atrasti vismaz 33 datori, fotoaparāti un 37 000 eiro

TVNET/LETA
Kratīšanās pie iespējamā zagļa atrasti vismaz 33 datori, fotoaparāti un 37 000 eiro
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Valsts policija. Ilustratīvs attēls.
Valsts policija. Ilustratīvs attēls. Foto: Ieva Leiniša/LETA

Valsts policija kratīšanās pie kāda iespējamā zagļa atradusi vismaz 33 datorus, fotoaparātus un 37 000 eiro, informēja Valsts policija.

22.novembrī policija aizturēja 1973.gadā dzimušu vīrieti, kurš Rīgā, Krišjāņa Valdemāra ielā, kāda veikala stāvlaukumā no automašīnas nozaga datoru.

Policisti noskaidroja, ka persona, iespējams, saistīta ar vēl vismaz 30 līdz 40 epizodēm, kas saistītas ar tehnikas zādzībām no automašīnām.

Šī brīža informācija liecina, ka persona izmantojusi automašīnas īpašnieku prombūtnes laiku un, pielietojot signalizācijas slāpētājus, nemanāmi veikusi zādzību.

Kriminālprocesā veiktas vairākas kratīšanas un atsavināti vismaz 33 datori, fotoaparāti, spēļu konsoles un skaidra nauda 37 000 eiro apmērā.

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka zādzības veiktas no 2020.gada vasaras.

Vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par ekonomiskiem noziegumiem un miesas bojājumu nodarīšanu.

Trešdien tiesa vīrietim piemēroja drošības līdzekli - apcietinājumu.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Zemgales iecirknis lūdz atsaukties personas, kurām līdzīgā veidā, proti, no automašīnas ir nozagta tehnika, kā arī aicina aplūkot attēlus, lai atpazītu, iespējams, savu ierīci.

Iedzīvotājus, kuri atpazīst savu tehniku un var to pierādīt, vai var sniegt policijai noderīgu informāciju aicinām zvanīt 67 500 729 vai 67 085 984.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu