P, 15.08.2022.

Lidosta "Rīga" pēc piektdienas sniegputeņa atsākusi darbu gandrīz pilnā kapacitātē

TVNET/LETA
Lidosta "Rīga" pēc piektdienas sniegputeņa atsākusi darbu gandrīz pilnā kapacitātē
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 9
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Edijs Pālens/LETA

Lidosta "Rīga" pēc piektdienas sniegputeņa patlaban atsākusi darbu gandrīz pilnā kapacitātē, tomēr joprojām lidojumu saraksts ir mainīgs, aviokompānijām cenšoties nogādāt aizkavējušos pasažierus galamērķos, informēja lidostas pārstāve Ilze Salna.

Lidosta aicina sazināties ar savām aviokompānijām, lai noskaidrotu informāciju par lidojumiem.

Jau ziņots, ka lidosta "Rīga", kur piektdien sniegputeņa dēļ tika slēgts skrejceļš, sestdien no plkst.6 pakāpeniski atsāka drošu skrejceļa darbu.

Sniega radīto aviosatiksmes izmaiņu dēļ līdz sestdienai kopumā ir skarti 2569 lidsabiedrības "airBaltic" pasažieri, no kuriem līdz dienas vidum 2055 ir izlidojuši uz saviem galamērķiem, šodien informēja aviokompānijas pārstāve Alise Bethere.

Ņemot vērā snigšanu Rīgā, kas ir stiprāka nekā tika prognozēts, Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs piektdien jau otro reizi paaugstināja brīdinājuma līmeni galvaspilsētai - pirmo reizi vēsturē izsludināts sarkanais brīdinājums par ekstremāli stipru snigšanu.

Sniegputeņa dēļ un rūpēs par pasažieru un lidojumu drošumu lidosta "Rīga" slēdza lidlauku līdz sestdienas plkst.6.

Piektdien "airBaltic" reisa BT102 no Stokholmas lidmašīna "Airbus A220-300" piektdien spēcīgas snigšanas dēļ no skrejceļa noslīdēja pēc nosēšanās. Incidentā neviens pasažieris neguva savainojumus, un visi 44 pasažieri tika droši nogādāti lidostas terminālī.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu