Piektdien Limbažu novadā no ūdens izcelts ledū ielūzis cilvēks

LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta ugunsdzēsēji-glābēji Bieķengrāvī zem Salu tilta sniedz paraugdemonstrējumus, kā palīdzēt ledū ielūzušajam, kādi glābšanas pasākumi ir jāveic pašam, un kādi - apkārtējiem cilvēkiem.
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta ugunsdzēsēji-glābēji Bieķengrāvī zem Salu tilta sniedz paraugdemonstrējumus, kā palīdzēt ledū ielūzušajam, kādi glābšanas pasākumi ir jāveic pašam, un kādi - apkārtējiem cilvēkiem. Foto: Ieva Čīka/LETA

Piektdien, 17.decembrī, Limbažu novadā, Limbažu pagastā, no ūdens izcelts ledū ielūzis cilvēks, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Izsaukumu uz notikuma vietu dienests saņēma plkst.10.57. Izmantojot glābšanas dēli, ugunsdzēsēji glābēji nogādāja cilvēku krastā un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem. Plkst.11.56 VUGD darbu notikuma vietā pabeidza.

Tāpat plkst.21.41 VUGD saņēma izsaukumu Jēkabpilī, kur saskaņā ar sākotnējo informāciju pie tilta uz Daugavas ledus atradās pieci jaunieši. Šoreiz glābšanas darbus nebija jāveic, jo jaunieši pirms VUGD ierašanās bija nokļuvuši krastā un aizbēguši.

VUGD atgādina, ka atrasties uz ūdenstilpju ledus ir bīstami.

Savukārt plkst.20.44 VUGD saņēma izsaukumu uz Birzes ielu Rīgā, kur dega dārza māja 50 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā cieta cilvēks, kurš tika nodots NMPD mediķu aprūpē. Plkst.23.17 ugunsgrēks likvidēts.

Kopumā piektdien VUGD saņēma 45 izsaukumus uz notikuma vietām - 14 uz ugunsgrēkiem, 24 uz glābšanas darbiem, kamēr septiņi bija maldinājumi. Ugunsgrēkos cietis viens cilvēks.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu