Pk, 19.08.2022.

NVA mudina darba devējus pieteikt algu subsīdiju darbavietas bezdarbniekiem

TVNET/LETA
NVA mudina darba devējus pieteikt algu subsīdiju darbavietas bezdarbniekiem
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Darbs birojā. Ilustratīvs foto
Darbs birojā. Ilustratīvs foto Foto: Shutterstock

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba devējus pieteikties algu subsīdiju atbalstam, informēja NVA.

Aģentūrā skaidro, ka šī ir iespēja darba devējiem atrast vajadzīgos darbiniekus, nodarbinot NVA reģistrētos bezdarbniekus, un saņemt subsīdijas nodarbināto bezdarbnieku darba algām.

Atbilstoši algu subsīdiju atbalsta pasākumam darba devējs sešu mēnešu laikā saņem dotāciju darba algai 50% apmērā no nodarbinātajam bezdarbniekam noteiktās mēneša darba algas. Viena nodarbinātā bezdarbnieka darba algas dotācijas apmērs ir līdz 500 eiro mēnesī.

Pieteikties algu subsīdiju atbalstam aicināti komersanti, kooperatīvās sabiedrības un pašnodarbinātās personas, izņemot ārstniecības iestādes, kurās valsts vai pašvaldības daļa pamatkapitālā pārsniedz 50%, kā arī izglītības iestādes, kuru pamatuzdevums ir izglītības programmu īstenošana.

Algu subsīdijai pieteiktai brīvai darbavietai pirms pieteikuma iesniegšanas jābūt reģistrētai NVA.

Algu subsīdiju atbalstam var pieteikties NVA visa gada garumā - līdz 2022.gada 31.decembrim.

Algu subsīdiju darbavietās tiek nodarbināti bezdarbnieki, kuri pie attiecīgā darba devēja nav bijuši nodarbināti pēdējo divu mēnešu laikā pirms iesaistes pasākumā vai arī pie attiecīgā darba devēja iepriekš nav bijuši nodarbināti atbilstoši algu subsīdiju atbalsta pasākumiem.

Detalizētāka informācija par pasākumu, tā nosacījumiem un dotāciju apmēriem pieejama NVA tīmekļvietnes sadaļā "Algu subsīdiju atbalsta pasākums" un NVA filiālēs.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu