Lietuvā pie Polijas robežas avāriju dēļ paralizēta satiksme 55 kilometru garumā

TVNET/LETA
Lietuvā pie Polijas robežas avāriju dēļ paralizēta satiksme 55 kilometru garumā
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Foto: Shutterstock

Sarežģītu laikapstākļu un vairāku satiksmes negadījumu dēļ piektdien Lietuvā uz autoceļa "Via Baltica" paralizēta satiksme aptuveni 55 kilometru garā posmā no Marijampoles līdz Polijas robežai.

Kā ziņu aģentūrai BNS apliecinājusi Marijampoles policijas pārstāve Ieva Šlivinskiene, sastrēgumu dēļ ceļu uzturēšanas dienesti nespēj notīrīt sniegu un nokaisīt brauktuves. No rīta ne Lietuva, ne Polija nelaida pāri smagsvara transportlīdzekļus, Polija gan ap pusdienlaiku atkal sākusi ielaist savā teritorijā kravas mašīnas, bet Lietuva - vēl nē.

Pēc viņas teiktā, snigšana turpinās, bet situācija vēl vairāk sarežģījusies tāpēc, ka daļa autovadītāju centušies apbraukt sastrēgumus, tādējādi vietumis izveidojot nelikumīgas "trešās joslas" un liedzot tīrīt ceļu.

"Policija cenšas regulēt satiksmi, cik vien iespējams, palaist automobiļus, tomēr rindas virzās uz priekšu ļoti lēni," stāstījusi Šlivinskiene, piebilstot, ka minētajā autoceļa posmā notikušas trīs vai četras nopietnākas avārijas un vairāki tehniski satiksmes negadījumi. Avārijās viegli cietis kāds Francijas pilsonis un viens kravas mašīnas vadītājs, bet mediķi pēc apskates viņus atlaiduši ārstēties ambulatori.

Pēcpusdienā jauni sastrēgumi sākuši veidoties arī posmā starp Kauņu un Marijampoli.

Autovadītāji aicināti iespēju robežās atlikt braucienus pa maģistrāli "Via Baltica".

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais