Pk, 2.06.2023.

Rīgā notiks gājiens "Kopā ar Ukrainu! Kopā pret Putinu!"

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: EPA/Scanpix

Sestdien, 5.martā, Rīgā notiks gājiens "Kopā ar Ukrainu! Kopā pret Putinu!", informēja biedrības "Latvijas pilsoniskā alianse" pārstāvji.

Sestdien, 5. martā Rīgā notiks gājiens “Kopā par Ukrainu! Kopā pret Putinu!”. Gājienā piedalīties aicināts ikviens iedzīvotājs, lai nosodītu Putina karu Ukrainā un atbalstītu Ukrainas tautas cīņu par savas brīvības un demokrātijas saglabāšanu.

“Latvijas spēks ir mūsu cilvēki. Mēs esam pierādījuši, ka mums rūp Ukrainā notiekošais, ziedojot naudu, mantas un laiku. Taču šobrīd ne mazāk svarīgi ir būt vienotiem un turpināt paust publisku atbalstu Ukrainas tautai. Atcerēsimies, cik svarīgs šāds atbalsts bija mums pašiem cīņā par neatkarību. Apvienosim savus spēkus, lai atbalsts aizskan līdz Ukrainai un nosodījums - līdz Kremlim!” saka viena no pasākuma organizatorēm, Latvijas Pilsoniskās alianses vadītāja Kristīne Zonberga.

Gājiens sāksies plkst. 11:00 pie Brīvības pieminekļa un noslēgsies pie Ukrainas vēstniecības, kur klātesošos uzrunās tādi sabiedrībā pazīstami cilvēki kā Dainis Īvāns, Valdis Zatlers, Dana Isarova, Sergejs Timofejevs, Maksims Jegorovs un citi. Pēc atbalsta akcijas dalībnieki aicināti turpināt paust atbalstu Ukrainai un nosodījumu Putinam pie Krievijas vēstniecības.

Pasākuma tiešraidei varēs sekot līdzi Latvijas Televīzijas 1.kanālā, portālā "Lsm.lv" un Latvijas Radio. Aktuālā informācija par gājienu tiks publicēta "Latvijas pilsoniskās alianses" "Facebook" lapā.

Gājiena dalībniekus aicina ņemt līdzi Ukrainas karogus, Latvijas karogus vai apģērbā iekļaut Ukrainas karoga krāsas. Tāpat organizatori rosina cilvēkus pasākumu iemūžināt foto vai video, publicējot sociālajos tīklos un lietojot starptautiskās akcijas kopīgos tēmturus #StandWithUkraine #GloryToUkraine.

Gājienu “Kopā par Ukrainu! Kopā pret Putinu!” rīko Latvijas Pilsoniskā alianse. Organizācija lūdz dalībniekus būt atbildīgiem, ievērot spēkā esošos epidemioloģiskās drošības nosacījumus un cieņpilni izturēties pret ikvienu pasākumā iesaistīto.

TVNET jau rakstīja, ka 24.februārī Ukrainā iebruka Krievijas karaspēks, sākot apšaudīt ne tikai militāros, bet arī civilos objektus un izraisot bēgļu straumes.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu