S, 23.09.2023.

Bābelīša ezerā ūdens iesilis līdz plus 21 grādam

Vita Daukste-Goba
, TVNET Ziņas | KLIK redaktore
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Atpūtnieki peldvietā Bābelīša ezerā
Atpūtnieki peldvietā Bābelīša ezerā Foto: Nauris Nagliņš/LETA

Rīgā 12. jūnija rītā siltākais ūdens ir Bābelīša ezerā, kur temperatūra sasniedz + 21 grādu pēc Celsija, portālu TVNET informēja Aleksejs Stupelis.

Ķīpsalā un Ķīšezerā ūdens temperatūra ir +18 grādi, Lucavsalā tā sasniegusi +17 grādus, Vecāķos ūdens temperatūra ir +16 grādi, bet Rumbulā +15 grādi.

Vēsāks ūdens ir Daugavgrīvā un Vakarbuļļos, kur ūdens temperatūra ir vien +13 grādi.

Atgādinām, ka pamatā kārtības sargi drošību uz ūdens peldvietās uzrauga katru dienu no pulksten 10 līdz pulksten 22. Savukārt naktī nepieciešamības gadījumā palīdzību var saņemt sešās glābšanas stacijās, izņemot Ķīpsalu un Daugavgrīvu, tomēr jāņem vērā, ka nakts maiņās peldvietās strādā mazāks glābēju skaits nekā dienā.

Jau ziņots, ka Ķīpsalas peldvieta maija vidū ieguva oficiālas peldvietas statusu. Rīgā tagad ir astoņas oficiālas peldvietas. Rīgā divas oficiālās peldvietas ir Lucavsalā un trīs pie jūras – Vecāķos, Vakarbuļļos un Daugavgrīvā. Tāpat oficiālais statuss ir peldvietām Bābelītī un Daugavā pie Rumbulas. Pagaidām oficiāla statusa nav peldvietai Ķīšezerā, bet arī pie tās darbojas glābšanas stacija. Divās Rīgas pludmalēs – Vecāķos un Vakarbuļļos - arī šogad plīvos Zilais karogs, kas ir apliecinājums starptautiskiem vides standartiem un pašvaldības veikto labiekārtošanas darbu kvalitātei.

Tāpat vēstīts, ka Rīgā, Vecāķu pludmalē, drošību šovasar uzraudzīs ar bezpilota lidaparātu.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais