Koronavīruss Latvijā: reģistrēti 417 jauni inficēšanās gadījumi

TVNET
Koronavīruss Latvijā: reģistrēti 417 jauni inficēšanās gadījumi
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Covid analīžu vākšanas punkts pie tirdzniecības centra "Dole".
Covid analīžu vākšanas punkts pie tirdzniecības centra "Dole". Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijā pēdējo trīs dienu laikā reģistrēti 417 jauni Covid-19 gadījumi  un saņemti ziņojumi par 2 nāves gadījumiem, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.

Pēdējo 3 dienu laikā veikti 4714 Covid-19 izmeklējumi. Reģistrēti 417 jauni inficēšanās gadījumi, no tiem 156 nevakcinēti vai vakcinācijas kursu nepabeiguši, 261 vakcinēts.

Saņemti ziņojumi par 2 mirušajiem (80-89 gadu vecumā), no tiem 1 nevakcinēts vai vakcinācijas kursu nepabeidzis, 1 vakcinēts.

Pozitīvo gadījumu īpatsvars pret testētajiem: 8.8%

14 dienu kumulatīvais rādītājs uz 100 000 iedzīvotāju: 121.1.

Latvijā ar Covid-19 kopumā inficējušies 830 698 cilvēki.

SPKC iepriekš aģentūrai LETA skaidroja, ka var būt vērojamas nesakritības mirstības datos - tiem varot būt mēneša vai pusotra nobīde.

Informācija par mirušajiem pacientiem tiek apkopota arī no Nāves cēloņu reģistra, kur apkopotas ziņas par pilnīgi visiem nāves gadījumiem, tostarp arī no Covid-19, par kuriem, piemēram, iepriekš nav bijušas ziņas. Savukārt SPKC dati pamatā ir no slimnīcām un pansionātiem, kas ziņo par nāves gadījumiem. Turklāt ir vēl būtisks skaits cilvēku, kuriem reģistrēts, ka Covid-19 ir bijis nāves iestāšanos veicinošs faktors.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu