T, 29.03.2023.

Tuvojoties Līgo svētkiem, vairāk ceļo uz ārzemēm

Populārākais galamērķis – Turcija
TVNET
Tuvojoties Līgo svētkiem, vairāk ceļo uz ārzemēm
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Viesnīca Turcijā
Viesnīca Turcijā Foto: unsplash.com

Tuvojoties Līgo svētkiem, palielinājies ceļojumu rezervāciju skaits, liecina Latvijas aptaujāto tūroperatoru atbildes.

Tūroperatora "Novatours" pārdošanas nodaļas vadītāja Sanda Roze sacīja, ka šī gada vasaras saulgrieži ir sagādājuši daudz brīvdienu.

Tas daudzus ceļotājus motivē garākām brīvdienām ārvalstīs, un šobrīd piedāvājumi ir jau gandrīz pilnībā izpārdoti, tie iegādāti gan laicīgi iepriekš, gan pēdējā brīža piedāvājumu ietvaros.

Populāri ir ceļojumi uz septiņām naktīm, kas arī ir pieprasītākā atpūta, tomēr dažiem galamērķiem iespējami ceļojumi arī uz trim, četrām vai piecām naktīm.

Foto: unsplash.com

Roze norādīja, ka nedēļu ilgā atpūta, lielākoties, tiek plānota jau laicīgi iepriekš, tomēr ceļojumā ir iespējams doties arī noķerot kādu pēdējā brīža piedāvājumu.

Oijas ciemas Grieķijā
Oijas ciemas Grieķijā Foto: unsplash.com/Erwan Hesry

Tā ir laba iespēja tiem, kam nav iespēju paņemt nedēļu vai divu nedēļu garu atvaļinājumu vai pēkšņi nav plānu svētku laikam, vai vienkārši gribas pamainīt ierasto.

"Latvijā jūnijs ne vienmēr lutina ar vasarīgu laiku, un šis gads arī to ir pierādījis - saulgriežu ceļojumu favorīts ir Turcijas reģions Antālija, aiz tā ierindojas Melnkalne, savukārt tai seko Grieķijas salas Roda un Krēta, un turpat vien tuvumā ir arī rožu valsts Bulgārija,"

sacīja Roze.

Tūroperatora "Join Up Baltic" pārstāvji aģentūrai LETA sacīja, ka tuvojoties Līgo svētkiem rezervāciju skaits ir ievērojami palielinājies, un uzņēmuma piedāvātie ceļojumi tiek izpirkti ļoti ātri - ceļojumi Līgo svētku brīvdienām izpirkti un rezervēti jau nedēļu pirms svētkiem.

Vienlaikus tūroperatora pārstāvji norādīja, ka ceļojumu pieprasījums strauji aug, un uzņēmuma dati liecina, ka pašlaik rezervēti divas līdz trīs reizes vairāk ceļojumu nekā parasti.

Populārākais "Join Up Baltic" galamērķis ir Turcija, taču arvien vairāk cilvēku dodas arī uz Grieķiju, Bulgāriju, Spāniju, Itāliju un Horvātiju - visi galamērķi, kas zināmi ar mierīgu, relaksējošu atpūtu un saulainām pludmalēm, kļūst arvien populārāki, sacīja "Join Up Baltic" pārstāvji.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu