Baltais pop-up pikniks šovasar atkal notiks galvaspilsētā

Egoiste
CopyLinkedIn Draugiem X
Foto: Publicitātes, TVNET kolāža

Jau astoto vasaru elegantās un iedvesmojošās pop-up piknika vakariņas „L’elegante Pop–Up Picnic” turpinās skaisto vasaras tradīciju, kad kādā slepenībā turētā vietā tiks uzburts baltais pikniks. Šovasar pasākums notiks 28.jūlijā. 

Ik vasaru pikniks ir gaidīts notikums, kas daudziem tā dalībniekiem ir kļuvis par skaistu satikšanās tradīciju.

Šogad, pēc 2 gadu “reģionālās tūres”, piknikotāji atkal tieksies Rīgā. Vakara gaitā pasākuma viesus sagaidīs dzīvās mūzikas koncerts, DJ, dejas un, kā ierasts, arī dažādi pārsteigumi no pasākuma partneriem.

Baltajām pop-up vakariņām „L’elegante Pop–Up Picnic” var pieteikties ikviens interesents, kurš ir gatavs piedzīvojumam un tā īpašajiem nosacījumiem (detalizētāka informācija atrodama pasākuma mājas lapā www.popuppicnic.lv ). Jāņem vērā, ka vietu skaits ir ierobežots, tādēļ tiem, kuri vēlas piedalīties, nevajadzētu vilcināties ar pieteikšanos.

Baltās pop-up piknika vakariņas aizsākās 2015. gadā ar mērķi radīt īpašu notikumu, kas motivētu draugus un ģimenes locekļus satikties, lai uz brīdi aizmirstu par mūžīgo steigu un kopīgi izbaudītu vienkāršas lietas, kas priecē ikvienu – nesteidzīgas sarunas un kopā būšanu, baudot ģimeni un draugus vienojošas vakariņas neierastā vietā.

“Šajos astoņos pasākuma pastāvēšanas gados mēs visi esam piedzīvojuši ļoti mainīgus laikus un notikumus – no ļoti strauja ikdienas dzīves ritma līdz brīdim, kad visa pasaule pēkšņi apstājās. Šie notikumi vēl stiprāk ir likuši apzināties, cik svarīga vērtība ir ģimene, draugi, kopā būšana un prieks par esošo mirkli,” saka pasākuma producente un rīkotāja Gunta Skalberga.

KomentāriCopyLinkedIn Draugiem X
Redaktors iesaka
Nepalaid garām!
Uz augšu