O, 21.03.2023.

Baltais pop-up pikniks šovasar notiks Grīziņkalnā

Egoiste
Baltais pop-up pikniks šovasar notiks Grīziņkalnā
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Jānis Škapars / TVNET

Heijā, tapusi zināma šī gada Baltā piknika vieta! Jau astoto vasaru elegantās un iedvesmojošās pop-up piknika vakariņas "L’elegante Pop-Up Picnic" turpinās skaisto vasaras tradīciju 28. jūlijā, Grīziņkalna virsotnē!

Ik vasaru pikniks ir gaidīts notikums, kas daudziem tā dalībniekiem ir kļuvis par skaistu satikšanās tradīciju. Šogad, pēc 2 gadu "reģionālās tūres", piknikotāji atkal tieksies Rīgā. Vakara gaitā pasākuma viesus sagaidīs dzīvās mūzikas koncerts, DJ, dejas un, kā ierasts, arī dažādi pārsteigumi no pasākuma partneriem.

"L’elegante Pop–Up Picnic" 2021 jeb Baltais pikniks Siguldas pils parkā
"L’elegante Pop–Up Picnic" 2021 jeb Baltais pikniks Siguldas pils parkā Foto: Jānis Romanovskis

Baltajām pop-up vakariņām "L’elegante Pop-Up Picnic" var pieteikties ikviens interesents, kurš ir gatavs piedzīvojumam un tā īpašajiem nosacījumiem (detalizētāka informācija atrodama pasākuma mājas lapā www.popuppicnic.lv ). 

Baltās pop-up piknika vakariņas aizsākās 2015.gadā ar mērķi radīt īpašu notikumu, kas motivētu draugus un ģimenes locekļus satikties, lai uz brīdi aizmirstu par mūžīgo steigu un kopīgi izbaudītu vienkāršas lietas, kas priecē ikvienu - nesteidzīgas sarunas un kopā būšanu, baudot ģimeni un draugus vienojošas vakariņas neierastā vietā.

"L’elegante Pop–Up Picnic" 2021 jeb Baltais pikniks Siguldas pils parkā
"L’elegante Pop–Up Picnic" 2021 jeb Baltais pikniks Siguldas pils parkā Foto: Jānis Romanovskis

"Šajos astoņos pasākuma pastāvēšanas gados mēs visi esam piedzīvojuši ļoti mainīgus laikus un notikumus - no ļoti strauja ikdienas dzīves ritma līdz brīdim, kad visa pasaule pēkšņi apstājās. Šie notikumi vēl stiprāk ir likuši apzināties, cik svarīga vērtība ir ģimene, draugi, kopā būšana un prieks par esošo mirkli," saka pasākuma producente un rīkotāja Gunta Skalberga.

Arī TVNET viesosies pasākumā - gaidi foto un video!

Foto: Baltais pop-up pikniks 2021

Foto: Baltais pop-up pikniks 2020

Foto: Baltais pop-up pikniks 2019

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!