P, 15.08.2022.

Ķengaragā pusaudži demolē atkritumu konteinerus un pretojas policijai

TVNET/LETA
Ķengaragā pusaudži demolē atkritumu konteinerus un pretojas policijai
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 4
Foto: Pexels

Rīgā aizvadītajā naktī aizturēti vairāki piedzērušies pusaudži par atkritumu konteineru demolēšanu un pretošanos policijai, informēja Rīgas pašvaldības policija.

Policija saņēma izsaukumu no kāda aculiecinieka, kurš skaidroja, ka vairāki jaunieši Ķengaragā demolē atkritumu konteinerus un apkārt mētā stikla pudeles. Uz notikuma vietu tika norīkota tuvākā ekipāža.

Ierodoties notikuma vietā, kārtības sargi konstatēja, ka ir apgāzti divi atkritumu konteineri un izmētātas vairākas pudeles. Tāpat notikuma vietā atradāt izsaucējs, kurš atkārtoti skaidroja situāciju.

Apsekojot tuvāko apkārtni, pamanītas vairākas personas, kuras, ieraugot policijas ekipāžu, sāka bēgt.

Likumsargiem un izsaucējam, kurš pārvietojās ar riteni, izdevās noķert vienu no jauniešiem, kurš bija agresīvs un mēģināja provocēt izsaucēju. Noskaidrots, ka puisim ir 17 gadi, tāpat bija redzams, ka aizturētais ir stiprā alkohola reibumā.

Nedaudz vēlāk kārtības sargi pamanīja vēl vienu 13 gadus vecu jaunieti, kurš slēpās aiz blakus esošās mājas. Policijas darbiniekiem izdevās noķert arī viņu, bet mazgadīgais puisis uzvedās bravūrīgi, lamājās un policijas darbiniekus neuztvēra nopietni.

Likumsargi abus jauniešus iesēdināja operatīvajā transportlīdzeklī un turpināja tuvākās teritorijas apsekošanu. Izsaucējam izdevās panākt arī 16 gadus vecu meiteni, kura atradās jauniešu kompānijā un mēģināja aizbēgt.

Visas trīs personas tika nogādātas policijas iecirknī. Aizturētie puiši joprojām bija agresīvi - 17 gadīgais jaunietis pretojās policijas darbiniekiem, savukārt 13 gadīgais uzvedās bravūrīgi un lamājās.

Vēlāk visiem jauniešiem tika izmērīta alkohola koncentrācija izelpā. Noskaidrots, ka 17 gadīgajam jaunietim ir 3,2 promiles, 13 gadīgajam ir 0,82 promiles un 16 gadīgajai meitenei - 2,19 promiles.

Kārtības sargi izsauca Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigādi, kura secināja, ka abus nepilngadīgos puišus nepieciešams hospitalizēt.

Tāpat policija informēja visu nepilngadīgo personu vecākus par notikušo situāciju.

Par jauniešu rīcību sākti divi administratīvo pārkāpumu procesi, savukārt vecāku atbildība tiks vērtēta atsevišķi.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu