Sv, 28.05.2023.

Lepojamies ar savējiem! TVNET žurnālists Jānis Vingris saņem LŽA balvu par "Reportāžu sēriju no Ukrainas"

TVNET
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 5
Jānis Vingris
Jānis Vingris Foto: TVNET

Piektdienas, 2.septembra, vakarā Latvijas Žurnālistu asociācija pasniedza balvas par sasniegumiem žurnālistikā 2022. gadā. Mēs lepojamies ar TVNET žurnālistu un režisoru Jāni Vingri, kas ieguva "Izcilības balvu 2022" par "Reportāžu sēriju no Ukrainas".

Jāņa Vingra reportāžas no Ukrainas tu vari lasīt šeit!

Ikgadējā "Izcilības balva" tiek pasniegta par izciliem darbiem un sasniegumiem žurnālistikā no 2021.gada jūlija līdz 2022.jūnijam. Pieteikt darbus un autorus bija iespējams gan asociācijas biedriem, gan arī citiem interesentiem.

TVNET GRUPA šogad balvai bija nominēta divās kategorijās. Kategorijā "Reportāža no Ukrainas kara zonas" LŽA izcilības balvai bija nominēts un balvu ieguva Jānis Vingris, savukārt TVNET GRUPAS žurnāliste Luīze Lote Āboltiņa par rakstu un video interviju sēriju "Upura cīņa" saņēma nomināciju kategorijā "Intervija un apraksts".

Luīzes Lotes Āboltiņas rakstu un video interviju sēriju tu vari lasīt šeit

2020. gadā LŽA gada balvā Luīze tika apbalvota kā "Gada jaunā žurnāliste".

Lepojamies ar savējiem!
Lepojamies ar savējiem! Foto: TVNET

Izcilības balvas pasniegšana notiek sadarbībā ar Nīderlandes vēstniecību Latvijā, Baltijas Mediju izcilības centru un informācijas aģentūru LETA.
 

LŽA dibināta 2010.gada 24.novembrī, un tās mērķi ir aizstāvēt vārda un preses brīvību, uzlabot žurnālistu profesionālās darbības vidi, veicināt diskusiju par profesionālajām un ētikas problēmām, aizstāvēt žurnālistu tiesības, uzlabot un attīstīt masu mediju likumdošanu, sekmēt biedru profesionālo apmācību un žurnālistu mūžizglītību.

Pašlaik asociācijā ir 129 biedri.

LŽA ir Starptautiskās Žurnālistu federācijas un Eiropas Žurnālistu federācijas biedre, Latvijas Mediju ētikas padomes dibinātāja.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 5

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu